Skocz do zawartości

Zdjęcie

Potrzebuje na gwałt ciągnik pomocniczy nowy 90- 100

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 03 maj 2008 - 17:06

Potrzebuje na gwałt ciągnik pomocniczy nowy 90- 100 Rozważ jeszcze Kubote ME9000. Kubota jest bardzo zwrotna więc doskonale będzie sie nadawać do opryskiwacza.
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Potrzebuje na gwałt ciągnik pomocniczy nowy 90- 100 Dzisiaj, 08:23
  •  

#22 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 03 maj 2008 - 20:49

Potrzebuje na gwałt ciągnik pomocniczy nowy 90- 100 ja polecam ci nh td 5050 95km, prosty ciągnik, full mechanik, proponowali mi go za 105 netto

#23 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 03 maj 2008 - 21:02

Potrzebuje na gwałt ciągnik pomocniczy nowy 90- 100 ja proponuje kubote ME 9000

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#24 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1092 postów

Napisany 03 maj 2008 - 23:50

Potrzebuje na gwałt ciągnik pomocniczy nowy 90- 100 moja 1012 poprostu się zajechała :) we wtorek i dopiero w piątek ją skończyliśmy a teraz się musi docierać. Musze mieć w pogotowiu zmiennika nie może być tak że opryski stoja bo ja nie mam czym jechać

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#25 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 04 maj 2008 - 09:49

Potrzebuje na gwałt ciągnik pomocniczy nowy 90- 100 jak ci zalezy na tanim zamienniku to najtanszego ruska wez :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 04 maj 2008 - 10:03

Potrzebuje na gwałt ciągnik pomocniczy nowy 90- 100 o czym Wy tutaj gdybacie, jeśli koledze potrzebny na gwałt :) to trzeba ruszyć się lub obdzwonić co sięna placu znajduje targować i brać, bo czy to na sdf już jest duża kolejka i dużo zamówień i na dzień dzisiejszy prawdopodobnierealizacja na jesień bo w sierpniu fabryka stoi, tak samo w cnh (case nh) już mc temu słyszałem że wybajerzona wersja może już być na jesień realizowana więc nie ma się zastanawiać co brać tylko brać to co jest :)

#27 Share Andrzej626

Andrzej626

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 04 maj 2008 - 10:09

Potrzebuje na gwałt ciągnik pomocniczy nowy 90- 100 Weż pod uwage New Hollanda 95KM troche ponad 100tyś KUBOTA może też ale ze 30tyś drożej

#28 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1092 postów

Napisany 04 maj 2008 - 11:07

Potrzebuje na gwałt ciągnik pomocniczy nowy 90- 100

o czym Wy tutaj gdybacie, jeśli koledze potrzebny na gwałt :) to trzeba ruszyć się lub obdzwonić co sięna placu znajduje targować i brać, bo czy to na sdf już jest duża kolejka i dużo zamówień i na dzień dzisiejszy prawdopodobnierealizacja na jesień bo w sierpniu fabryka stoi, tak samo w cnh (case nh) już mc temu słyszałem że wybajerzona wersja może już być na jesień realizowana więc nie ma się zastanawiać co brać tylko brać to co jest :)

tak szczególnie w majowy weekend coś obdzwonisz super . Kolejka jest ale to są maszyny które ludzie pozamawiali pod PROW a do czasu profu jeszcze trzy razy sciagną nh tdd czy jak on tam się nazywa na wersje z klimą trzeba u osadka czekać dwa tygodnie a bez od ręki tylko dorgawo mi powiedzieli

Edytowany przez robertbara, 04 maj 2008 - 17:13.

#29 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 04 maj 2008 - 11:20

Potrzebuje na gwałt ciągnik pomocniczy nowy 90- 100 he he a czy ja mówiłem o dzwonieniu dzisaj, sam wypisujesz na gwałt itd, więc chyba zależy Ci na czasie, a poza prowem to ludzie teraz masowo kupują na kredyty preferencyjne, a to co jest od ręki lub co wcześniej ludzie zamówili i nie wzieli to po droższym kursie euro i dlatego jest drogo to co na placu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1092 postów

Napisany 04 maj 2008 - 12:45

Potrzebuje na gwałt ciągnik pomocniczy nowy 90- 100 my tu gadu gadu a 1012 się dociera już ma 11 mth po kapitalce silnika myśle że jutro koło południa juz bede mógł nią pryskać. Ale tak czy siak lekki traktor kusze kupic. a odnosnie kuboty nawet nie wiem kto to sprzedaje na dolnym śląsku

Dodaj odpowiedź