Skocz do zawartości

Zdjęcie

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł.

479 odpowiedzi na ten temat

#161 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 24 grudzień 2008 - 13:35

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. Tu widać spaloną zmiennokomorówkę http://www.agrofoto....image80958.html .
Widziałem u dilera prasę JD za 135tyś.
Ursus & JD Rulezzzz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. Dzisiaj, 02:37
  •  

#162 Share wlodas

wlodas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 24 grudzień 2008 - 13:49

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. ja pisałem o prasach JD, Varianty faktycznie mają jakąś wadę, bo we francji u każdego dealera stoi jakiś spalony Claas, nie wiem z czego to wynika. co do ceny za JD to mogę sprowadzić JD 592, 2004 rok za około 48 tys. z VAT-em. dla zainteresowanych bądź ciekawskich zdjęcia wysyłam na maila.

#163 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 24 grudzień 2008 - 18:12

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. To podeślij mi te fotki, choć i tak nie mam konia do takiej prasy ;), a czy mi się zdaje czy na allegro była twoja 545 za 23 tyś ?? I tak przy okazji to podaj linki do tych swoich sprzętów ;)

A poczta to endrju00711@wp.pl :D

#164 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 24 grudzień 2008 - 18:20

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. Ja kupiłem pasówke zmienna komora i w zyciu nie kupie innej niz zmiennokomorówki pasowej. Jeśli się nie oszczędza na smarze i przed wyjazdem w pole dobrze przejzy czy wszystko to i się nie zapali nawet nie zaszkodzi mieć w ciagniku nie dużą towotnice i przelecieć w srodku dnia i posmarować najbardziej narażone miejsca. Zwłaszcza gdy prasuje się wyjeżdżając rano i zjazd późnym wieczorem a czasem i srodek nocy. Ja miałem brać Jd 550 ale chciałem taką żeby mi wrazie awarii i 360 pociągneła nie mogłem znaleść w dobrym stanie 545 a 550 zrezygnowałem bo nie chciałem siebie i ciagnika meczyć gdyba zaistniała sytuacja belowania 360. Trafiła mi się Fiatagri hesston 5650 i jestem zadowolony z niej na moje belowanie i troche usług zupełnie wystarcza. Jest to prosta maszyna i za to ją chwale. W sianie na zajechanym silniu c 4011 chodziła w niej na 5 polowej a jak cieńszy wałek to i na 2 szosowej idzie słome prasowałem tylko 385 i w dobrej przennej słomie na 4 terenowej albo 2 szosowa.

#165 Share wlodas

wlodas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 24 grudzień 2008 - 18:41

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. tak Endriu, była na allegro to dobre słowo, bo już jej nie ma. masz gdzieś tam link do moich ofert. przyślę zdjęcia jutro lub w piątek. a przed Sylwestrem będę miał 4 sztuki JD550 na szerokich podbieraczach. Przy okazji Zdrowych i Wesołych Świąt dla wszystkich.

P.S. a teraz jest (nie moja !!!) JD 545 na sam sznurek za 25 tys na allegro. to już lekka przesada. moja była siatka+sznurek, 1994 rok, odrzutnik balotów.

#166 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 25 grudzień 2008 - 00:22

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. Właśnie na nią patrzałem, trzy razy sprawdzałem czy ma siatke, ale nie zauważyłem ;):D. Ta twoja to widziałem, to igła była, narazie to ,, Kryzys " mamy to nie inwestuje w maszyny, jeszcze dopłat nie dostałem, lecz ostatnio pouczałem dwóch gości na co patrzeć przy kupnie prasy JD, znajomy mechanik im pomaga w wyboże i przyjechali pooglądać, troche ich pouczyłem, ale jak mi powiedzieli że chcą kupić do zetora 7211 550 z szerokim podbierakiem to doradziłem im 545, nie wiedzieli wogóle że takie coś istnieje, a jeden handlarz zawołał od nich 18 tyś za 550 z szerokim podbierakiem bez siatki ;) . Przeżyłem szok jak to usłyszałem, za 17 tyś moge mieś 545 z szerokim podbierakiem, siatką. Dostali dopłaty to chcą coś mądrego kupić, więc podaj namiary, bo jakoś nie moge namierzyć tych twoich aukcji, i w jakiej miejscowości mniej więcej mieszkasz ( województwo terz , bo dokładniej określe gdzie to jest ), najwyrzej podskoczą do ciebie, ale jak byś im coś w miare dobrej cenie sprowadził z 545 z szerokim podbierakiem i siatką, to zapewne by się skusili :D Ale to z nimi musisz sobie pogadać :D Aha i cena 23 tyś troche ich odstaraszyła, więc znajdź coś tańszego :D

#167 Share wlodas

wlodas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 25 grudzień 2008 - 10:35

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. oj Endriu, Endriu. coś tańszego? zapomnij. euro drogie, transport drogi... taniej nie będzie, bo na Zachodzie też ciężko o prasy. za JD 550 na szerokim też wołamy po 18, 20 czy nawet więcej jak są ładne. ale to 1993 roki. te starsze można kupić za 17 (mają grube sprężyny, jeśli wiesz o czym mówię, nowsze są na cienkich sprężynach). co do tej 545 na szerokim na allegro za 17 tys. to 2 klientów u mnie było co ją widziało i powiedzieli,że nie jest warta 10 tys, bo wygląda tragicznie/chodzi o stan techniczny i pasy/. jak jest naprawdę to nie wiem, bo ja po innych handlarzach nie jeżdzę. a moją sprzedałem za 22 w tydzień czasu.poza tym 545 na szerokim to rodzynek. ja przez 3 lata miałem tylko 3 sztuki, a 550 na szerokim całe mnóstwo. jestem ze Żnina (kujawsko-pomorskie).

poza tym popatrz nawet na ceny na allegro / często do ceny trzeba doliczyć VAT- ja ceny pras podaję już z VATem/. ceny rosną z tygodnia na tydzień- popatrz na szerokie podbieracze.

#168 Share Dawid87Wlkp

Dawid87Wlkp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 23 luty 2009 - 08:50

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. A ja mam troszkę inny dylemat, czy brać Vicona RV 2160 czy Case RBX454 (to samo co NH BR 7060)

Obie mają rotor i noże, podwójny sznurek, siatkę a Case jxu 105 bez problemu sobie z nimi poradzi.

Różnica jest w cenie Vicon 103 tys a Case 87 tys netto. Czy różnica w cenie ma odzwierciedlanie w jakości?? Jak to wychodzi z niezawodnością u tych producentów i czy warto zainwestować więcej??

#169 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 23 luty 2009 - 10:34

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. Po pierwsze nie tak dawno były porównywane te dwie prasy w innym temacie, a po rdugie w tym temacie są prasy do 20 tyś <_< Jest podobny temat, tam zapytaj, :lol:

#170 Share Dawid87Wlkp

Dawid87Wlkp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 23 luty 2009 - 20:45

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. Ale tam nikt nie chce się wypowiedzieć:)

A tu może znajdę opinie użytkowników tych maszyn używanych;p

Jakość sprzętu wychodzi po latach;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share hubcio224

hubcio224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 29 sierpień 2009 - 19:00

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. Mam do was wielką proźbę. Chcę nabyć prasę rolującą. Niestety nie mam na nią zbyt dużo zapasów ok.14 tys zł. Prasę będzie ciągał MTZ 80. Będę nią robił ok.500 beli rocznie może trochę więcej. A prasa będzie przeznaczona do siana słomy i sianokiszonki. Czy moglibyście mi jakąś doradzić. Łańcuchowa chyba nie słyszałem o niej złe opinie zastaniawiam się nad pasówką lub walcówką. Co wy na to?? Z góry dzięki za każdą propozycje.
Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

#172 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 29 sierpień 2009 - 20:16

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. Jak do pasówek, to w tych pieniądzach, to chyba najlepszy będzie JD 550, na twoje potrzeby spokojnie starczy :D

#173 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 29 sierpień 2009 - 22:56

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. Polecam prasy SIPMA!
ArturKowalewo

#174 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 29 sierpień 2009 - 23:34

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. RobertKowalewo@ za posty tego typu można bardzo łatwo dostać procenty. Jak już tak zachwalasz tą swoją sipme, to był byś łaskaw podać jakieś argumenty :D Będę czekał niecierpliwie co tam ciekawego powiesz o tej wspaniałej i niezawodnej prasie. :D :D :(

#175 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 30 sierpień 2009 - 09:24

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. co do sipmy to bym nie kupił mają w okolicy to co chwila narzekają najchętniej by pojechali na szrot mam sipme kostkę też się lubi psuć ale do tej prasy musi być doświadczony operator

#176 Share hubcio224

hubcio224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 30 sierpień 2009 - 11:22

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. No właśnie sipmy bym nie chciał bo i do 14 tyś to za dobrej się nie kupi i często lubią się psuć sąsiad ma zieloną to co 100 beli musi robić. A co myślicie o Welger rp12??
Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

#177 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 30 sierpień 2009 - 11:50

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. Dzięki za info o ostrzeżeniach :D U mnie jest parę sipm i bardzo dobrze ogarniają mają szerokie podbieracze, dobrze zbijają, fakt że za taką kasę dobrze się nie kupi. Co złego to sory.
ArturKowalewo

#178 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 30 sierpień 2009 - 12:13

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. Słyszałem że te zielone to popsuły opinię sipmie. Ja mam czerwoną z 97r. i chodzi bez zarzutu

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#179 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 15:47

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. a ja polecę Claas-a np. model 44. za ok 15 tyś można już znaleźć porządny egzemplarz. A jest to prasa niezawodna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 wrzesień 2009 - 20:53

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł. rolland spoko, ale wszystko kiedyś się zużywa i co wtedy w takim rolandzie się wymienia, czy łożyska szybko lecą, czy szybciej łańuchy i czy łożyska są standardowe, czy zapieczone łożysko może doprowadzić do pożaru prasy? czy nie lepiej pomyśleć o df gp 2.30 w końcu famarol teraz to klepie więc może częsci będą łatwiej dostępne i tańsze?
a tak wogóle to remontował ktoś rollanda?