Polecane posty

DanRol95    2

U mnie w okolicy jest firma która drenuje pola nie wiem skąd ale słyszałem to biorą 9 zł/m ale co i jak to nie wiem... Ja mam na sprzedanie rurki ceramiczne jeśli ktoś jest zainteresowany pisać na Priv. Leżą u mnie bo kiedyś było za dużo nakupowane... Leżą sobie spokojnie pod dachem będzie tego około 5tys takich rurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

My sami robimy drenarke naszych pól. Konsekwentnie co roku przeznaczamy 5000 pln na wynajecie koparki i zakup rur. Jednak jak kolega wyzej zaznaczył najwazniejsze sa drozne rowy i przepusty pod drogami o ktore nikt nie dba od 20 lat i ktore samemu trzeba odkopywac i samemu dbac o ich droznosc choc sa wlasnoscia gminy lub powiatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

To konsekwentnie co rok mniej drenujecie (podwyżki cen), to tak jak tankowanie za 50 zł.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homar57    0

Hej:)

Powiem Wam tak jak nie znacie tematu to nie piszcie głupstw.

Czytając Wasze wypowiedzi i wprowadzając je w życie można tylko narobić sobie kłopotów.

Lepiej spytajcie fachowca-melioranta, który tysiące hektarów pól zdrenował- kontakt:668379270

Gorąco polecam.

Wszystkiego dobrego w NOWYM 2012 ROKU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek_M    0

Jak dokładnie drenaż pola uprawnego ? Jak wpisuję w google to mi pokazuje się tylko taki drenaż który można wykonać na działce, tzn kilka warstw żwiru, kruszywa i pomiędzy geowłóknina. Na polu coś takiego raczej się nie sprawdzi, dlatego zastanawiam się jak to się odbywa w przypadku pola. A przede wszystkim podstawowe pytanie czy będzie potrzebna geowłóknia, jak tak to jaka ? I jaka grubość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtii
      Przydało by się dać wapno na pole, tylko jakie? Wiem tylko tyle, że muszę wapnować. Ale jakie dać, ile i gdzie je kupić w okolicy Wrocławia, bliższej lub dalszej?
    • Przez ursusikc330m
      Witam czy mogę rozsiać wapno razem z nawozem fosforowo potasowym i to zatalerzować czy lepiej rozsiać wapno zaorać i dopiero nawóz i talerzowanie?
    • Przez asaledr
      Witam,
      Mam taką działeczkę 4 ary, tak sobie leży nieużywana a szkoda żeby tak leżała, pomyślałem posadzę na niej choinki to sobie za 7 lat sprzedam i zawsze coś będzie. Tylko, że ona jest kawałek odemnie a te sadzonki z nadleśnictwa wielkości dłoni to w chaszczach nie bedzie to rosło a mi się nie chce jeździć tam specjalnie i kosić między drzewkami, nie mam na to czasu. Pomyślałem kupie agrowłókninę i całą działkę 4 ary tym wyścielę i zrobie otwory i kosturem posadzę te choineczki. Tylko pytanie czy na całości najlepiej ją dać czy np. między rzędami tylko. Albo może zamiast robić małą dziurkę na drzewko to wyciąć jej otwór o średnicy 30 cm na każde drzewko to będzie miała więcej wilgoci może choinka? 
    • Przez ENDRIUROL
      witam
      chcialbym zapytac o bakterie aktywujace uwsteczniony fosfor w glebie oraz o bakterire wiazace azot z atmosfery czy to na roslinie czy doglebowe. co polecacie czy uwazacie ze warto? widac roznice ? nie tylko w portfelu.. w dobie drogich nawozow kazdy kombinuje ale cxzy warto
      pozdrawiam
    • Przez AGRObombula
      witam mam pytanie czy moge pozypać wapmag wiosną na oziminy a dokładnie na jęczmień czy mo powstań negatywne skutki jakię albo pomoże ktos już zwas takie coś na wiosne na oziminy zastosował
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj