Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sadzicie o nowych ursusach

298 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 17 luty 2007 - 15:34

zobaczcie jakie ceny dowalił ursus u nich na stronie :angry: teraz to na 100% wole zetora

Możesz dać jakiegos linka bo byłem na oficjalnej stronie i nie widziałem cennika,moze zle szukałem.Najlepiej wklej tam gdzie sa ceny ursusa,o ile juz tam tego nie ma :) Szczerze to jak by miał wybierac miedzy ursusem a zetorem to od zawsze wolałem zetora!

dzis sasiad przyprowadzil ursusa 1234 zobaczymy co bedzie wart :)
oczywiscie nowke

Tez jestem ciekawy jak bedzie chodził.Porób fotki jak Cie sąsiad wpuści i opowiedz cos o nim wiecej :)

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sadzicie o nowych ursusach Dzisiaj, 20:13
  •  

#62 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 17 luty 2007 - 19:22

co sadzicie o nowych ursusach zobacze co sie da zrobic :)

#63 Share tores

tores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 17 luty 2007 - 23:58

co sadzicie o nowych ursusach klikasz www.ursus.com.pl wybierasz model no i prosze przy opisie jest cina np: 5714 kosztował 87900 a teraz 92300

#64 Share kamil18fmr

kamil18fmr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 02 marzec 2007 - 21:12

co sadzicie o nowych ursusach Nie chcę źle wróżyć, ale jak Zetor wprowadzi do produkcji nową serię maxterra to kto zdecyduje sie na dużego ursusa powyżej 120 km? Moim zdaniem zetor juz dawno zostawił Ursusa w tyle. Dziejsze produkty Ursusa to "drgawki przedśmiertne" fabryki :rolleyes:

#65 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 02 marzec 2007 - 21:18

co sadzicie o nowych ursusach Zgadzam sie z przedmówcą Zetor wyprzedził Ursusa i to znacznie . Wystarczy np. porównać dwa modele o podobnej mocy Zetora Proxime i Ursusa 5714 . Zetor zostawia Ursusa daleko w tyle .

#66 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 02 marzec 2007 - 21:26

co sadzicie o nowych ursusach Ursusa nawet nie da sie juz porównac do Zetora.

#67 Share Tommy

Tommy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 17 marzec 2007 - 17:01

co sadzicie o nowych ursusach Oj panowie myśle ze URSUS jeszcze pokaże ZETOROWI!!
A te nowe wersje traktorów będą grożną konkuręcją dla zetorka!!

#68 Share tores

tores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 17 marzec 2007 - 18:43

co sadzicie o nowych ursusach o ile ursus zejdzie z ceny bo np: 4514 zdrożał o 4 tyś i po co taka cena?

#69 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 17 marzec 2007 - 18:46

co sadzicie o nowych ursusach Mi tam sie wydaje ,że i tak nie dorównaja Zetorowi , bo jak bedą coś chcieli zmienic to napewno cena wzrośnie do kosmicznych rozmiarów .

#70 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 17 marzec 2007 - 20:29

co sadzicie o nowych ursusach jak ceny ursusów będą tak wzrastać to jedyną cechą wspólną dla ursusa i ciągników zachodnich będzie cena!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share kamil18fmr

kamil18fmr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 17 marzec 2007 - 20:50

co sadzicie o nowych ursusach Moim zdaniem ursus nie ma szans na dorównanie Zetorowi (przynajmniej jak narazie ) Kupuje przestarzałą technologie od MF i współpracuje z Martinem od ktorego zetor juz dawno się odciął. Jak Ursus moze obnizyć ceny, skoro kladzie ogromna kasę za przesarzalą technologię ?

#72 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 01 kwiecień 2007 - 10:33

co sadzicie o nowych ursusach Ciągniki Ursusa są niezmienione od ponad 20 lat. Myślą, że jak założą nową maskę i kabinę to wielce nowy model stworzą?!
By mogli coś zmienić (szczególnie w 2812-5714) usytułowanie dzwigni zmiany biegów (te dwie na środku to koszmar) i zrobić stały dopływ oleju do rozdzielacza (przełączanie zaworu pod siedzeniem podczas orki pługiem obrotowym jest irytujące) i aby rozdzielacz miał możliwiość sałego przepływu (podczas pracy rozsiewaczem N041, ciągłe trzymanie dzwigni rozdzielacza też denerwuje).

#73 Share Marcincho

Marcincho

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 01 kwiecień 2007 - 18:27

co sadzicie o nowych ursusach Słyszeliście o tym że Ursus ma podjąć współpracę z Valtrą?? Niestety nic więcej nie wiem na ten temat, ale sądze żę będzie to nowa era dla Ursusa...

#74 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 01 kwiecień 2007 - 18:38

co sadzicie o nowych ursusach wyjdzie Valursus(a) ;)

#75 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 01 kwiecień 2007 - 18:41

co sadzicie o nowych ursusach O tej współpracy pierwsze słyszę, ale jeśli do niej dojdzie to oby nie wyglądała jak kiedyś z zetorem, że ursus robił praktycznie zetory tylko naklejki swoje dawał. Ale fajnie by mogło być, na pewno by zrobił znaczny krok w przód ;)

#76 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 01 kwiecień 2007 - 18:41

co sadzicie o nowych ursusach Fajnie by było gdyby wychodziły Ursusy technicznie nie rózniące się od Valtry. Tylko trochę gorsze wypozażenie (bez klimy i elektronicznie zmienianych półbiegów) za niższą cenę. Była by to wspaniała harmonia. Nieprawdaż?

#77 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 01 kwiecień 2007 - 18:50

co sadzicie o nowych ursusach z tego co wiem(z pewnego źródła) to 10 lat temu valtra(wtedy valmet)dała propozycję współpracy z ursusem a ursus to odrzucił ;) nie wiem kiedy ale również AGCO(fendt,valtra,M-F ) dawało propozycję współpracy(dołączenie do tejże słynnej grupy. I jak tu się ma ursus zmienić?Tak więc podziękujmy byłym prezesom firmy. Niedługo bumar rozwali tą firmę i "nie będzie niczego" ;)

#78 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 01 kwiecień 2007 - 21:04

co sadzicie o nowych ursusach nie prezesi a związki zawodowe się nie zgodziły....za mało by dostali.... ;)
@kris14 co do dzwigni na srodku to jest praktyczne rozwiązanie bo mozna obsługiwac ją lewą ręka, ale z reszta się zgadzam ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#79 Share Marcincho

Marcincho

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 01 kwiecień 2007 - 21:44

co sadzicie o nowych ursusach No cóż, sądziłem że wywołam tą wiadomością jakiś mały zamęt (może mogłem to rano napisać?? ;) ) W końcu 1 kwietnia mamy ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share aleks

aleks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 03 kwiecień 2007 - 10:38

ursusy są bardzo dobre choć nie tak wypasione jak john deere lub new holland ale orać jeździć się da więc czego wy wymagacie od ciągników najtańszych na rynku że będą mieli super wyposażenie. Jak pamiętacie był w polsce komunizm do roku 1989 roku a ursus prudukował ciągniki ale musiął kupywać licencje od innych marek ciągników np. massey ferguson bo nie mugł wprowadzić nowych własnych technologi. Ursus dopiero się rozwija i więc dlatego poczekajmy jeszcze troche to zobaczymy jakie ciągniki wprowadzi na swój rynek.Więc naprawdę przed zakupem ciągników zastanówcie się czy kupić john deere i wpier... się w super długi czy też wybrac ursusa i z tą kasę co mieliście na john deera to kupić super pługi i jakieś inne sprzęty?!! :rolleyes:

ursus to wielki BUBEL!!!
mam to wiem 2letni asilnik naprawiany już2x oszukana moc imasa chuku co z tego że może trochę tańszy ale oddasz to z nawiązką w częściach
i jeszcze jedno perzełożenia skszyni pod psem a hydraulika nie dorównuje najgorszym ciągnikom -niewiem czy wogóle są gorsze?!!!

Dodaj odpowiedź