Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sadzicie o nowych ursusach

298 odpowiedzi na ten temat

#221 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 21:04

w zetorach przynajmniej nie wyja tak jak w c-360 ze ogluchnoc mozna

a mi chodzi o ursusa 3512 a nie o te co dali im maski plastikowe

Po co dyskutujesz o 3512 w temacie o nowych Ursusach jak ich już nie produkują, zastanów się troche.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sadzicie o nowych ursusach Dzisiaj, 23:58
  •  

#222 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 23:14

co sadzicie o nowych ursusach tego czy produkuja to nie wiem ale w tym momecie akurat stoi obok zetora na sprzedaz w roltechu

#223 Share mekiss

mekiss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 15:47

co sadzicie o nowych ursusach zwolnice z zetora sa cacy ,natomiast podobienstwo u 3512 do mf 255 jest be,dziwne to

#224 Share karol0604

karol0604

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, myślistwo

Napisany 27 wrzesień 2010 - 10:13

co sadzicie o nowych ursusach nowy ursus jego design to tylko odswiezenie ;p http://allegro.pl/ur...1151125520.html

#225 Share przemal_1989

przemal_1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 05 listopad 2010 - 15:36

co sadzicie o nowych ursusach http://otomoto.pl/ur...-pl-A22848.html to zobaczcie to;p
Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

#226 Share piosaw8

piosaw8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 22:20

ursusy są bardzo dobre choć nie tak wypasione jak john deere lub new holland ale orać jeździć się da więc czego wy wymagacie od ciągników najtańszych na rynku że będą mieli super wyposażenie. Jak pamiętacie był w polsce komunizm do roku 1989 roku a ursus prudukował ciągniki ale musiął kupywać licencje od innych marek ciągników np. massey ferguson bo nie mugł wprowadzić nowych własnych technologi. Ursus dopiero się rozwija i więc dlatego poczekajmy jeszcze troche to zobaczymy jakie ciągniki wprowadzi na swój rynek.Więc naprawdę przed zakupem ciągników zastanówcie się czy kupić john deere i wpier... się w super długi czy też wybrac ursusa i z tą kasę co mieliście na john deera to kupić super pługi i jakieś inne sprzęty?!! :huh:

#227 Share sebastian264

sebastian264

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 27 listopad 2010 - 17:46

co sadzicie o nowych ursusach Witam. Ostatnio dzwoniłem do fabrycznego przedstawiciela handlowego URSUSA aby dowiedziec sie coś na temat modelu 8034. Najprawdopodobniej jeżeli zdąrza z homologacja prototypu do końca roku to zaraz z początkiem nowego ruszają z produkcja. Wyposażenie będzie takie jak jest podane na stronie URSUSA czyli EH rewers, klimatyzacja, radyjko i EHR. Co do skrzyni jeszcze nie jest do końca przesądzone jaka będzie, ale wspominał o trzech: 20/20, 24/24 i 40/40. Wszystko będzie zależało od tego jak Ursus dogada sie z Landini.
Niestety w URSUSIE 8024 będą dostepne tylko skrzynie 8/8 i 12/4 a EHR będzie za dopłatą.
Ceny modelu 8034 niestety sie nie dowiedziałem jeszcze.
Pozdrawiam

#228 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 27 listopad 2010 - 21:15

co sadzicie o nowych ursusach Ciekawe jaka cena ??coś słyszałem o 160 tys zł brutto .jakby taka była to by było super.

#229 Share sebastian264

sebastian264

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 10:54

co sadzicie o nowych ursusach Cena wyjściowa napewno będzie coś koło 160 a nawet więcej. Na allegro stoi wystawiony 8024 i za niego chcą ponad 150 tys to za 8034 ze skrzynia 40/40 napewno będą chcieli więcej. Tak jak napisałem wcześniej zależy to od tego jak Ursus dogada się z Landinim.
Ursus napewno będzię chciał konkurowac z Pronarem, Zetorem, Farmerem i Farmtraciem.

Tak wogóle to jak myślicie skrzynia 8/8 wystarczy do pracy z agregatem, orki itp? Ma ktoś stycznośc z taka skrzynią w Ursusie?

#230 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 11:39

co sadzicie o nowych ursusach Przy prędkości max. 28km/h jak w 4514 8 biegów ogólnie wystarcza, ale przy skrzyni 40 czy tam 36km/h to mało na zróżnicowane prace polowe :(
Chyba że dobierzemy maszyny tak, że ciągnik będzie miał zapas mocy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 28 listopad 2010 - 12:24

co sadzicie o nowych ursusach wydaje mi się że do 3724 ta skrzynia jest wystarczająca zarówno do tura jak i do innych prac ale do większych te 8 biegów to za mało, na stronie ursusa jest napisane, że osiąga 32km/h natomiast w rzeczywistości jest to jakieś 4km/h mniej dla niewymagających 8 przełożeń wystarczy ale jak pisałem do większych ciągników to stanowczo za mało, 16 to minimum
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#232 Share sebastian264

sebastian264

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 13:19

co sadzicie o nowych ursusach Czyli że jak coś to lepiej zrezygnowac z rewersa i wziąśc ze skrzynią 12/4. Jak by nie patrzył już troche więcej przełożeń, ale jak to będzie współgrało z turem? Mam jeszcze jedno pytanie bo przy skrzyni 12/4 przy dźwigni zmiany biegów jest przycisk. Jak on ddziała i do czego służy?
Z niecierpliwością czekam na tego 8034 bardzo chciałbym go porównac z JD 5100M

Z tego co sie dowiedziałem żeby można było bliżej zapoznac się z modelem 8024 i 8034 kazał poczekac do wystawy w Kielcach lub jak dobrze bedzie szła im produkcja po nowym roku pojedyńcze sztuki trafią do dilerów. Jak narazie mają tylko po jednym egzemplarzu tych modeli.

#233 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 13:29

co sadzicie o nowych ursusach Ja myślę ,że w Kielcach będzie można dopiero dobrze obejrzeć nowe modele Ursusów. I coś więcej o nich powiedzieć , myślę ,że teraz udoskonalają tego 8034 i robią porwaki przed wystawą w Kielcach (może zaprezentują jeszcze jakieś nowości) a mówili ci coś o cenie , tak mniej więcej ??

#234 Share sebastian264

sebastian264

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 13:44

co sadzicie o nowych ursusach Co do ceny to on sam jeszcze nie wiedział. Powiedział że to bedzie zalezne od tego jak sie Ursus dogada z Landinim. W standardzie ma byc skrzynia 20/20 lub 24/24 a za dopłatą 40/40. Tak go zrozumiałem. Będę jeszcze dzwonił po nowym roku do nich o jakieś dokładniejsze informacje bądź jeszcze w grudniu.

#235 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 28 listopad 2010 - 19:14

co sadzicie o nowych ursusach Witam gdyby ten ursus 8034 kosztował w fulll wypasie z przednim podnośnikiem i wom około 170-180 tyś to napewno znalazł by sie na liście najchętniij kupowanych ciągników Ursusa bo taka cena za takie wyposarzenie będzie bardzo atrakcyjna.
Mi osobiście bardzo by sie podobał 6834 24x24 z Eh rewersem z przednim tuz i wom oraz TUR tylko ciekawe jaka za niego była by cena.
POZdro.

#236 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 listopad 2010 - 19:53

co sadzicie o nowych ursusach Z tydzień temu rozmawiałem z kolegą, który handluje Ursusami to mówił, iż nowe modele nie wejdą prędzej do produkcji jak w styczniu 2011, a cena 8034 będzie zbliżona do ceny Landiniego.
Póki co największą popularnością cieszą się 8024, ma już parę zamówień. Jeden miał chyba w piątek do niego przyjechać, ale nie wiem czy dotarł.

#237 Share sebastian264

sebastian264

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 20:34

co sadzicie o nowych ursusach Gdyby kosztował tyle z takim wyposażeniem to byłby hit, ale jak będzie kosztował nawet i bez przedniego TUZ i WOM te 160tys to i tak powinien zawojowac na rynku. Takie jest moje zdanie a jak bedzie to sie okaże. Oby nie była to cena z kosmosu, ale myślę że na pierwsze egzemplaże tych nowych modeli będą jakieś promocje by zachęcic klijenta.

#238 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 20:51

co sadzicie o nowych ursusach W tym tygodniu będę coś wiedział więcej o tych modelach, bo ma Mnie odwiedzić przedstawiciel pewnego dillera. Jak co to napisze...

#239 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 29 listopad 2010 - 19:18

co sadzicie o nowych ursusach Witam z tą ceną to mam taką cichą nadzieję że nie bedzie kosmiczna bo jak by co to można porównać to z landini i kupić blizniaka ursusa choć szczerze wolałbym na 100% URSUSA.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 17:30

co sadzicie o nowych ursusach w moim agrobisie niecałe 1000 mth i rozrusznik nadaje się jako nawóz pod pomidory
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Dodaj odpowiedź