Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sadzicie o nowych ursusach

298 odpowiedzi na ten temat

#1 Share cygi

cygi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja,

Napisany 06 styczeń 2007 - 22:16

co sadzicie o nowych ursusach drodzy agrofotowicze co uwazacie na temat nowych ursusów ?? czy wg was opłaca sie wziasc nowy krajowy traktor ?? ceny tej marki sa wysokie w stosunku do wykonania... ale za to prostota napraw i obsługa nikogo nie zaskakuje wg mnie...... a wg was jak to jest ??
pozdrawiam Wszystkich AgroFoto'wiczów...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sadzicie o nowych ursusach Dzisiaj, 06:16
  •  

#2 Share silver95

silver95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 06 styczeń 2007 - 22:34

co sadzicie o nowych ursusach nowy to znaczy te ca sa obecnie (od 2812 do 1934) czy te co maja byc (od 4024 do 7524 i nowe z seri ciazkiej)
Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

#3 Share cygi

cygi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 06 styczeń 2007 - 22:48

co sadzicie o nowych ursusach co sa teraz... ale mozemy porozmawiac tez na temat przeszłych maszyn

#4 Share silver95

silver95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 06 styczeń 2007 - 23:01

co sadzicie o nowych ursusach tew co sa obecnie mowie tu o od 2812 do 5712 to sobie je mozna w kieszen schowac, np. jak bys zrobil sonde czy sa ladne to by polowa dala na nie. czy sa dobre w urzytkowaniu z ta skrzynia 8/2 to chyba za wiele miejsca do popisu nie ma a pozatym maly udzwig TUZ-u. jedyne dobre slowo padnie na silnik (oszczedny w 2812 i 3512 bo w reszcie to nie wiem). zapomnialem powiedziec o kabinie ktora jest nie zbyt fajna (a sprawom tego ze jak siedze jako pasazer na prawym miejcu dla pasazera do dzwignia od chdrauliki w udo mi sie wbija) i wogule glosco w nie jest i trzesie. i jesczcze na pochwale zasluguje kierownica ktora jest gruba i dobrze lezy w reku.
co do modeli od 1214 do 1934 to o tych nowych nic nie mode powiedzic bo ich nie widziale.

I z tego powodu mam wielekie nadzieje ze w nowej seri nie bedzie tekiego przypalu z tym wszystkim co jest w starej.

POZDRO SILVER95
Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

#5 Share cygi

cygi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 07 styczeń 2007 - 12:19

co sadzicie o nowych ursusach aha no muszew sie zgodzic z twoja wypowiedzia... a co inni sadza ?? moze cos na temat do1224 do 1934 ??

pozdro cygi

#6 Share Piotr1614

Piotr1614

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z rolnictwem

Napisany 10 styczeń 2007 - 16:43

co sadzicie o nowych ursusach Mam nowego ursusa 1614 na szerokich oponach spisuje się bardzo dobze , ale duzo pali.Nowe modele mają fajne maski
ale co do kabin pozostaje duzo do życzenia,uciąg mają bardzo dobry.Co do podnośnika to jak na taki ciągnik 5500kg to bardzo mało powino być conajmniej 7000kg.Mają nawet dosyć niski poziom hałasu.Ale gdy w ciągniku jest wsadzone radio to poziom halasu wogle nie przeszkadza wystarczy tylko dać głośniej radio i jechać więc nowe modele ursusów polecam jak na te ceny co proponują inne firmy to ursusy są naprawde solidnie wykonane za tak niskie ceny.

#7 Share Wojtek

Wojtek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 10 styczeń 2007 - 18:30

co sadzicie o nowych ursusach Piotr1614 kiedy wrzucisz foty swojej 1614, bo jest tylko jedno wstawione w zdjecie urzydkownika

#8 Share Piotr1614

Piotr1614

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 11 styczeń 2007 - 18:36

co sadzicie o nowych ursusach Wojtek podaj mi numer gg albo swojego emaila to ci prześle fotki ponieważ niewiem jak wystawia się fotki na galerie a jak nie to powiedz jak się wystawia fotki na galerie ponieaż jestem tu zaledwie od kilku dni.

#9 Share Wojtek

Wojtek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 12 styczeń 2007 - 14:22

co sadzicie o nowych ursusach numer gg 4090374

#10 Share Wojtek

Wojtek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 12 styczeń 2007 - 14:27

co sadzicie o nowych ursusach na nowym AF sam nie wiem niestety jak dodac zdjecia, moze jeszcze nie mozna dodawać?? :angry:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 12 styczeń 2007 - 20:17

co sadzicie o nowych ursusach Piotr1614 a czy nie uważasz że zetor mimo że tańszy jest lepiej wykonany i wyposażony???
Pozdrawiam

#12 Share Piotr1614

Piotr1614

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 12 styczeń 2007 - 20:54

co sadzicie o nowych ursusach lukas120 raczej tak ale zetory z nowymi maskami są produkowane do 120km a 1614 ma 160km dlatego go wybrliśmy.

#13 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 12 styczeń 2007 - 22:26

co sadzicie o nowych ursusach tak wiem o tym tylko tak ogólnie porównałem te dwie marki bez podziału na moc

#14 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 12 styczeń 2007 - 22:54

co sadzicie o nowych ursusach Nie tak dawno (może jakieś 8-10 lat temu) Ursusy były o wiele tańsze niż teraz. Ja za swojego U. 4514 w 1998r. dałem 55tys (kabina komfort). Teraz o ile się nie myle to taki model kosztuje ok. 70-80tys zł. Teraz ceny Ursusów są porównywalne z zachodnia konkurencją...(niestety) <_<.

#15 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 12 styczeń 2007 - 23:24

co sadzicie o nowych ursusach tak tak coolman niestey ,,prawie,, jak na zachodzie (tylko tutaj ,,prawie,, nie robi wielkiej różnicy :angry: )

#16 Share cygi

cygi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 20 styczeń 2007 - 23:38

co sadzicie o nowych ursusach to fakt ze zachodnie sa lepsze ale jesli zadba sie o ursusa to tez bedzie pracowal nie gorzej niz nie jeden john deere

#17 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 09:02

co sadzicie o nowych ursusach Mnie wkurza to ze mówia ze ursusy sa gorsze od zachodnich ciagników ale ceny sa porównywalne

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#18 Share łukasz

łukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:Budownictwo i rolnictwo

Napisany 21 styczeń 2007 - 10:43

co sadzicie o nowych ursusach ursusy są bardzo dobre choć nie tak wypasione jak john deere lub new holland ale orać jeździć się da więc czego wy wymagacie od ciągników najtańszych na rynku że będą mieli super wyposażenie. Jak pamiętacie był w polsce komunizm do roku 1989 roku a ursus prudukował ciągniki ale musiął kupywać licencje od innych marek ciągników np. massey ferguson bo nie mugł wprowadzić nowych własnych technologi. Ursus dopiero się rozwija i więc dlatego poczekajmy jeszcze troche to zobaczymy jakie ciągniki wprowadzi na swój rynek.Więc naprawdę przed zakupem ciągników zastanówcie się czy kupić john deere i wpier... się w super długi czy też wybrac ursusa i z tą kasę co mieliście na john deera to kupić super pługi i jakieś inne sprzęty?!! <_<

#19 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 styczeń 2007 - 10:52

co sadzicie o nowych ursusach A co z nową serią Ursusa. Wiecie coś o tych ciągnikach? Mnie najbardziej interesuje model 6024. Ciekawe kiedy wejdą do sprzedaży? http://www.farmer.pl/Archiwum/2006/Nr_16/Czysta_moc/?id=517&search=czysta+moc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share łukasz

łukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:Budownictwo i rolnictwo

Napisany 21 styczeń 2007 - 10:55

co sadzicie o nowych ursusach a tak dla poruwnania ursus 1634 kosztuje ok 200000zł a john deere 6920 kosztuje ok 300000zł to dla was 100000zł to jest prawie taka sama cena (prawie nie robi wielkiej różnicy) B) <_<

Dodaj odpowiedź