cygi

co robicie ze słoma ??

Polecane posty

dromik    4

u mnie znajomy słome zanim połozy na pryzme to owija ja streczem powierzchu boki odkryte i ponoc dobrze zdaje to egzamin. Ja przykrywam plandeką szarą. U mnie to tylko brac ludzie aż sie prosili aby brać, co niektórym trzeba bylo odmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

kolego jak u ciebie brakuje słomy to chetnie dowioze nawet w okolice Radomia :) MAm do sprzedania ponad 600 bel waga około 200kg po prasie 120x125 realnie 120x140 w siatce 2012 i 2013. Sprzedam za rozsadna cene.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal116    0

witam orientuje się ktoś ile brać za belke słomy okragłej jeżeli ten ktoś sprasuje sobie je swoim sprzętem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

JA brałem w sezonie 2013 na takich warunkach jak w twoim pytaniu 15 zł - udało się sprzedać połowę. Resztę zwiozłem do stodoły i teraz sprzedaje po 30-35 zł.

P.S Jeśli ktoś chętny zaprasza na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas brak kupców na słomę.Każdy prasuję i wywozi na fabrykę Bio Future.Ja również podpisałam kontrakt z tą firmą,Na odbiór ode mnie słomy z 16 ha z pola.

130zł/t .

Jedynym mankamentem jest zwłoka z odbiorem towaru,co do wypłacalności nie miałam problemu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

U Nas też taki wielki szum był że słoma będzie droga a tym czasem ludzie przychodzą żeby sobie spresować słomę za darmo czy też za obornik ;)

My w tym roku <wezmiemy za wymianę na obornik czy też kupimy ok 1000 balotów > wiecej nie potrzeba jeszcze z zeszlego roku mamy ok 300 sztuk :)

Edytowano przez Kasia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone14    3

warto posypać mocznikiem na słome z pszenżyta i potalerzować czy może podorywaka?

ile należy dawać mocznika na ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr820    43

Gdzie sprzedać słomę w woj. Łódzkim, Świętokrzyskim lub Śląskim???


KPK Kumurun Team


Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

Panowie zna ktoś jakiegoś pewnego kupca na słomę ze wschodu wielkopolski? Mam około 100balotów średnicy 140cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
    • Przez AlexH
      Witam,
      co zasiać dla bydła na bardzo słabej glebie, żółty piach dotąd siałem co drugi rok seradelę ale, że coraz droższa a ledwo powschodzi bo wody nie ma i co polecacie zasiać, myślałem o wyce albo czymś takim, chodzi mi o to żeby wypędzić krowy i miały co zjeść, albo skosić rotacyjna i zrobić kiszonkę w bele
    • Przez koksilato
      Dzień dobry.
      Od dwóch lat uprawiam żyto Kszyca, pszenicę okrągłoziarnową i Kamut. Czy jest ktoś kto zajmuje się podobną uprawą?
    • Przez miturskir
      Żółknie mi pszenżyto czym podratować 
    • Przez Rad11
      Witam jak myślicie która odmiana będzie najlepsza rgt ritter, argument, buldozer jeżeli chodzi o parametry konsumpcyjne 
      Stanowisko będzie po rzepaku klasa 3a3b
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj