cygi

co robicie ze słoma ??

Polecane posty

pawel93    1

Wszystko idzie to obory

i gówno z tego jest!!!

W tym roku mam 400 bałd 120x160 oraz 170 bałd 120x120

kostki na chlewni oraz trochę `bałd z zeszłego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

Ja zbieram wszystką słomę około 1100 bali (po z224 ;) ) wszystko idzie na ścielenie czasami braknie to muszę brać około 400 snopków od znajomego ;):D


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzel1009    0
dzisiaj sprzedałem koło 150 snopków... po 200 zł/t. snopek koło 10kg

 

ludzie się pytają o słomę... chyba cene podniose do 300 zł...bo słyszałem przypadki o 400-500 zł ale ludzie bez przesady!!!

 

 

A jakie były ceny słomy w roku 2008????? Zwłaszcza z północnej wielkopolski mnie interesują?

Czy któryś z was sprzedawał do tej pory slomę rzepaczaną? I ewentualnie w jakiej cenie?

Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja słomę beluje w tym roku mieliśmy ponad 1550 belek ;) więc starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

A u mnie idzie wszystko pod ściółkę. Chcieliśmy palić ale nie da rady ;/ A ludzie słomy nie chcą kupić a mamy jej tyle że szkoda gadać ...


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzel1009    0
A u mnie idzie wszystko pod ściółkę. Chcieliśmy palić ale nie da rady ;/ A ludzie słomy nie chcą kupić a mamy jej tyle że szkoda gadać ...

A skąd jesteś ??? Ja kupię chętnie słomę rzepaczaną ale dopiero w roku 2010 więc powoli szukam kontachentów! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Niestety nie mamy słomy rzepaczanej ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

w tym roku całą słome sprzedalismy.Zostały jedynie zapasy z zeszłego roku, teraz bedziemy zbierac słome ponieważ zaczynamy z hodowlą byków ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel74    0
no ja swojej słomy ma mało i co roku musze 400 balotów kupić

co chodujesz że potrzebujesz tyle słomy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m44w    0

Ja trochę baluje bo mam 35 byków i słomę daje na ściółkę ale naszczęście pod 33 krowy dojne nie muszę ścielać bo mam oborę bezściółkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

zależy po jakiej prasie i jaka srednica rolki. po jakiejś sipmie i 3512 to napewno nie bedzie tak jak po jakiejś zmiennokomorówce gdzie wbić wideł nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Panowie już chyba wcześniej pisałem w tym temacie, ale to dawno, ja równiez zbieram słome i sprzedaje, jeśli ktos jest chetny to prosze o kontakt. Mam ok 1000 kostek jeszcze, słoma suchótka, przechowywna w stodole, z pszenicy i zyta.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

U mnie jest prasowana w kostki i wszystka idzie pod bydlo ;)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj