arassso

jak pomalowac cała moja brygade ursusów

Polecane posty

arassso    3

będe malował moje ursusiki 385 360 i 4011  z maską kamina i całą reszta od 360  tylko w dowodzie 4011.

 

 

i tak chciałem pomalowac je wszystkie  tak samo wszytskie detale i wszystko zeby było tak samo te same kolory

jedno co wiem to ze silniki i całą reszta obudów  bedzie czarna poniewaz w dwuch juz mam czarne i  rok temu malowane i nie ma sensu znów malowac bo saiue ładnie swieca tylko blachy i reszta  tak w 60% mysle nad kolorem czerwonym bo juz były w takich  i tak po 20    niebieski i  wisniowy jak myslicie  jak je pomalowac moze jakies propozycje.

 

 dwa lata temu malowałem 385  bo była po kapitalce  na czerwono  blachy kabina i cała reszta czarne felgi  białe obciazniki czarne moze teraz znów poprawic tak samo bo w tedy gówniana farbą pomalowałem i szybko wypłowiała teraz w gre wchodzi lakierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0

Ja bym malował swoją C-360 w taki sposób żeby sie odróżniała od innych "sześćdziesiątek" spotykanych na drogach... jak będę malował to wymyśle coś ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

na czarno z czerwonymi ogniami i naklejkami 1000km !!!


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3
Ja bym malował swoją C-360 w taki sposób żeby sie odróżniała od innych "sześćdziesiątek" spotykanych na drogach... jak będę malował to wymyśle coś ciekawego :P

http://www.allegro.pl/item215845466_c_330_...ki_okazja_.html

ten też sie odróżnia od wszystkich ale wygląda to koszmarnie. jak można tak pomalować ciapka.....wolałbym jeżdzić niemalowanym niż z takimi kolorkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

@samo: masz racje, wyglada to koszmarnie

 

 

a co do malowania, to proponuje maske na zolto, felgi na zolto, silnik na czarno i kabine na srebrno-szaro (sam mam w takiej kolorystyce i jest OK)

druga opcja, to maska na czerwono, kabina i silnik na czarno, a felgi na zolto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

naklejki to obowiazkowo bedą ale widzialem 385 i 360 w nniebieskim kolortze i ładnie to wygladało. Ale pomaluje cała brygade chyba tak

silnik i cała reszta z kabina czarne blachy czerwone takie lekko ciemniejsza czerwien koła dachy na kośc słoniowa obciazenie na czarno.

albo tak jak kiedys były ursusy w takim ciemnym pomaranczu wpadajacym w czerwien blachy i \reszta tak jak wyzej pisałem a nalepy będą na 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

co do c360 jest juz temat jak ją pomalować - moze w nim znajdziesz natchnienie.

ja wiem jedno w naszej okolicy gosc ma zetorki - wszystkie na ciemną zielen pomalowal - kazdy wie ze to jego.

ja swego będę malował na blękit


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0
http://www.allegro.pl/item215845466_c_330_...ki_okazja_.html

ten też sie odróżnia od wszystkich ale wygląda to koszmarnie. jak można tak pomalować ciapka.....wolałbym jeżdzić niemalowanym niż z takimi kolorkami

oczywiście ze koszmarnie wygląda, pomalować to jeszcze trzeba z głową a nie dobierając odpowiednie kolory żeby sie nie "gryzły". Ciapek masakra :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

no ja tez mysle o błekicie 385 w błękicie ładnie wyglada a 360 tez niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

a pomyslcie o tym....blady szary maska, blotniki, korpus czarny felgi kosc sloniowa...wypas....


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa350rs    9

Pamiętaj arassso jeśli pomalujesz na iny kolor nisz oryginalna to farba po czasie zacznie odpryskiwać a tym bardziej jeśli myjesz go myjką wysokociśnieniową a takie opryski niefajnie będą wyglądać


Kirowiec - moc i niezawodność pod ręką.
Kto ma kirowca nie poczebuje fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Widziałem sześdziesiątke w barwach unii:P Niebiesko żółte. Silnika bym nie malował na czarno, szary jest ładniejszy i szybciej zauważysz jakąs usterke o ile się zdaży :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

U nas właśnie jeden ma taką sześćdziesiątkę i trzydziestkę i MTZ-ta z naklejkami uni europejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

na czerwono maske i błotniki a koła czarne z czerwonymi srubami ;) i mozesz jeszcze zrobic na nim napis www.agrofoto.pl <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg93    4

najlepiej to pomalować na zółty piaskowy albo czerwony silnik na siwo a felgi zmieszany ten piaskowy z siwym dla mnie bombastic <_<


Ursus & JD Rulezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek    3

ja proponuje blachy pomarańcz 208(czyli orginalny kolor ursusów) felgi kosć słoniowa , kabina czarna a korpus ciagnika na siwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

Maske i błotniki na czerwono, kabine i silnik na czarno ,a felgi na biało i będzie git :):):D:)


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

C-360 pomaluj tak jak była fabrycznie malowana czyli tak:

post-24984-0-13739600-1292523722_thumb.jpg


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Pawel197890
      Witam...Mam problem z C 385 nie wyłącza womu ...Panowie co może być za przyczyną.
    • Przez adikpl1
      Silnik powstały z uwielokrotnienia S-312 (w C-325)
      Dane techniczne które znalazłem:
      moc: 58 KM przy 2000 obr/min
      ciężar: 403 kg
       
      Wspomniano o nim w książce XX lat produkcji ciągnków w Polsce Ludowej Zakłady Mechaniczne Ursus 1893-1967 na 41 stronie.
       
      Czy wiecie coś więcej o tym silniku???
       
      Na stronie 43 pisze że Polska utrzymując produkcję ciągników Ursus C-328 zrezygnowała z uruchomienia produkcji następnych ciągników z rodziny Ursusów i przyjęła do własnej produkcji ciągnik Zetor 4011.
       
      Czyli były jeszcze inne prototypy oprócz tych z rodziny U (U 710-U 310)???
    • Przez Kamil_N
      Witam,
      zabrałem się za wymianę oleju i okazało się, że do korka miski olejowej mam przyklejone 3 kawałki metalu jak na zdjęciach, jakiś pomysł co to może być zanim ściągnę miskę?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedzi



    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. We wcześniejszym forum miałem problem ze szczelnością zaworu hamulca pneumatycznego w c330 i ktoś polecił mi kupić zestaw uszczelnień, ale jak rozebrałem mój zawór to tam nie ma miejsca na takie uszczelki chyba że ja nie wiem gdzie to wsadzić. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj