zetor7540

Tabela wysiewu

Polecane posty

zetor7540    0

Witam wszystkich w tym temacie chciał bym aby były umieszczane tabele wysiewu do rozsiewaczy !!!!! jeżeli ktoś ma tabelę wysiewu to niech ją umieści tu na pewno komuś się przydają :( chyba nie ma jeszcze takiego tematu

 

 

a czy ma ktoś może rozsiewacz amazone ek300 ??????


Wszystkich fanów marki ZETOR zapraszam na nasza-klasa http://nasza-klasa.pl/profile/13412339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Jeśli cię jeszcze interesuje to odezwij sie do mnie posiadam taka instrukcje chyba wiec mogę sie jakoś udostępnić ją


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Witam, potrzebuję tabele wysiewu do rozsiewacza rauch 701 MDS?


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo75    1

Laki wejdź na stronę www.rauch.de po lewej masz zakładkę STREUTABELLEN


Części do maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

Ja bym prosił o tabele wysiewu do rozsiewacza SULKY DR850 czy ktoś posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ja też szukam wszystkiego (tabeli, instrukcji) do rozsiewacza motyl NO31M dopiero go kupiłem i nic nie wiem jestem zielony w te klocki. Mój e-mail jumponjump@interia.pl

Z góry dzięki Dawid777 ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3
Laki wejdź na stronę www.rauch.de po lewej masz zakładkę STREUTABELLEN

 

Tak przemo75 są, do nowych rozsiewaczy http://62.157.187.237/streutabelle/index.php?stat=0

a takich 30 letnich to tam się nie znajdzie. Więc może ktoś ma tabelę / lub rozpracowanie własne dla raucha komet zs 800?


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Naprawde nikt nie ma chociaż tabeli wysiewu do motyla? Jutro będe siał i nie wiem jak ustawic żeby wyszło 200kg na hektar mocznika?


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazqaz    0

Poszukuje tabeli wysiewu Amazone ZA-U 1001 bo chce wysiac 150kg moczniku na hektar i niewiem na ile mam ustawić aby było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur12441    125

Witam poszukuje tabel i wysiewu do lejka PROMAR NO 14 300l . Bede wdzięczny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tormelinda    0

Poszukuje tabeli wysiewu Amazone ZA-U 1001 bo chce wysiac 150kg moczniku na hektar i niewiem na ile mam ustawić aby było dobrze

 

Czy znalazłeś może tabele bo ja mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Na stronie amazone jest wszystko :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tormelinda    0

Tak jest ale do amazone ZA-U niema podane nawozów polskich producentów i tu jest problem

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez tormelinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pOngO88    4

witam

szukam instrukcji i tabeli wysiewu do rozsiewacza RNZ-2 Brzeg

 

dokładniej potrzebuje takich ustawien:

 

- 12 metrów (na jaka literke przestawic, dodam ze mam kwasowe tarcze)

- na 200kg i 150kg saletry

 

jak to bede miał do reszty juz dojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek    124
Na stronie amazone jest wszystko
No właśnie tam są tabele ale do Niemieckich nawozów a nam potrzeba tabeli do Mocznika, Saletry, Polifoski, itd.

Ja też potrzebował bym do Amazone ZA-F :P

 

Kolego "felek81" może napiszesz tutaj coś więcej na temat tych twoich tabel, na pewno wielu jest zainteresowanych to po co masz kazdemu osobno tłumaczyć przez GG ?

Edytowano przez jendrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felek81    3

w moich tabelach są podane wartości wysiewu w kilogramach na minutę z jednego talerza wystarczy znać szerokość roboczą i prędkość przejazdu próbę kręconą robię na postoju ze stoperem i rura w pole. tabele są na 12 15 i 18 metrów ale jak ktoś chce to mogę zrobić na inne szerokości. tabele są w formacie jpg kto chce mogę wysłać na e-mail

KALIBRACJA ROZSIEWACZA.doc

Edytowano przez felek81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktomek8    5

Witam

zostałem posiadaczem amazone za 603 i potrzebuje pomocy w ustawieniu

Ciągnik c360 3p, 3 bieg, obr ok.2000

- saletra 300kg/ha i 200kg/ha

- saletrosan 300kg/ha

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mikolaj90
      Witam. Posiada ktos z was instrukcjie do tego rozsiewacza ze sterownikiem?

    • Przez asful
      Rozsiewacz vicon rs-edw problem polega na skalibrowaniu wagi nie mogę prawidłowo jej ustawić   
    • Przez happyrolnik
      Witam. Zakupiłem rozsiewacz marki Vicon rs-edw z 2005r z komputerem sterującym Focus control box i nie posiadam instrukcji obsługi tegoż rozsiewacza. Dodam jeszcze ze nigdy nie miałem doświadczenia z rozsiewaczem talerzowym gdyż wcześniej posiadałem pneumata. nie mam pojęcia jak go prawidłowo ustawić. Szpary przy lejach otwierają się przez siłowniki elektryczne na komputerze gdy ustawie np. 200 kg komputer sam mi ustawia odpowiednia wielkość szpary która dopasowuje to do prędkości ciągnika, ale oprócz tego mam jeszcze kolo tarcz wysiewających taka dźwignie a kolo niej literki od A do T i własnie nie wiem do czego one służą i ma żadnych cyfr tylko te własnie litery. Czy ktoś posiada taki rosiewacz lub wie jak to ustawić do danego nawozu






      . Z góry dziękuje za odpowiedz.
      Ps. przesyłam zdj komputera jak i rozsiewacza





    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez ARTURO04
      Witam potrzebuje pomocy może ktoś pomoże, poleci kogoś, a mianowicie problem dotyczy rozsiewacza a konkretnie wydaje mi się, że sterownik coś szwankuje konkretnie po kilku kalibracjach zaczyna zaniżać dawkę nawozu trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych i kilka kolejnych kalibracji można wykonać i znowu robię próbę na 300kg i tyle w próbie wychodzi a już na polu ok.180 kg i na nowo do ustawień fabrycznych... Może ktoś miał podobny przypadek rozsiewacz kverneland ds-ew bez wagi z czujnikiem na koło zdjęcia sterownika  


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj