Zaloguj się, aby obserwować  
ZPZ

Świeca żarowa

Polecane posty

ZPZ    0

Przy podgrzewaniu świećą żarową w Case JX90 przepala się bezpiecznik, czy powinna być jakaś kontrolka na tablicty rozdzielczej? Jak długo powinno się podgrzewać? Jaki powinien być ten bezpiecznik, bo według wskazań na pokrywie bezpieczników to wychodzi że 15A.

Edytowano przez ZPZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Na pewno w nim jest żarowa? Może raczej płomieniowa.

Jest jedna w kolektorze i doprowadzony przewód paliwowy i elektryczny?

Zdejmij przewód ze świecy i zobacz czy w tedy spali bezpiecznik. Bo możesz mieć uszkodzona świecę albo zwarcie przewodu do masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Świecę płomieniową się grzeje 15-25 sekund ; ) oczywiście przy odpalaniu włączasz ją cały czas więc to co podałem to jest moment jej rozgrzania i przepuszczenia paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTEK12    18

Witam,mam podobne pytanie czy w JX100U jest kontrolka świec(świecy) na desce,bo u mnie nic się nie świeci po naciśnięciu przycisku i nie wiem czy one grzeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez robigal
      Witam,
      przeszukałem forum i nie znalazłem konkretnych odpowiedzi.
      Posiadam MF 3090 i w nim jest świeca płomieniowa.
      Jak długo należy podgrzewać, na desce nie ma żadnej kontrolki która by wskazywała że świeca jest już wystarczająco podgrzana.
       
      Jak ewentualnie sprawdzić świece?
    • Przez 7341Zetor
      jak myślicie czy da radę załorzyć do zetora 5211 świee żarową albo płomieniowa zawsze by to było lżej palić a nie musiałbym grzać go podczas dużych mrozów tak bardzo długo
    • Przez gajor01
      Witam mam problem ze swieca kupiłem nowa swiece od 255 ale to jest ta sama i grzeje grzałka i nic wiecej.A rórke jak popuszcze to paliwo leci.Co to moze być?
    • Przez lukiryciak
      Kupiłem ciągnik nowy latem i nie zwracałem na to uwagi. Ale jak przyszło do Zimy zaczeło mnie to interesowac. Probuje odpalic i nic. Zaglądam pod maske a widze ze swieca jakby rozsadzona od srodka i przypalona. Był jeszcze na gwarancji wiec panowie przyjechali i założyli i mówia, że bedzie dzialac. Przyszła kolejna Zima i nie działa. Swieca wydaje sie by normalna ni sie zlego z nią nie dzieje a nie dziala. Czy ktos miał kiedyś cos takiego??
    • Przez kamilagro
      Otóż Panowie mam problem.Nieraz zdarza sie ,że gdy przekrece zapłon to nie świecą się dwie kontrolki w lewym górnym rogu(ładowanie oraz ciśnienie oleju w silniku) co za tym idzie nie będzie działał EHR oraz obrotomierz.Gdy tak sie zrobi i lekko stukne ręką w kokpit pod kierownicą kontrolki nieraz po chwili zapalają sie.Dodam ze bezpieczniki sprawne ,alternator także.Prosze Was o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj