bodzio9909789

Części zamienne do Kioti - zamienniki

Polecane posty

Ferdek07    75

Nowy ciągnik to się cenią, tak samo było z sdf filtr powietrza do lamborghini evo r3 kosztował po 270zł za wkład i bezpiecznik czyli komplet grubo ponad 5 stóf, a niedawno kupiłem oryginały za 200zł z przesyłką w fino też spuścili z ceny na 120 i 150 odpowiednio, ale czy ten filtr tak naprawdę musisz zmieniać na mój gust to grubo ponad 2 tyś wytrzyma a może i dużo więcej jak często czyścisz, z zamiennikami to bym też tak do końca nie ryzykował, do lambo r3 silnik deutz 2012 filtr paliwa kosztuje 51zł a zamiennik filtrona lub sędziszów 9 czy 11zł, ale jak sprawdził koleś w fino mają inne parametry filtracji nawet jakiś czerwony dikens czy jakoś tak niby dobry filtr też nie tani a parametry filtracji miał jakieś inne, zresztą co tu się zastanawiać jaka cena taki filtr w 1,9sdi kupiłem za 35zł chińskiego Hart-a do paliwa to nawet przy -15 samochód jeździ a na Mann-e za 90zł przy -10 już się dusił paliwo z tej samej stacji zawsze także jakość idzie w parze z ceną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

ja mam teraz założony filtr od jakiegoś Mitsubishi za 20zł, serwisant mówił że jeśli ktoś ma starszy Kioti DK551C bez chłodnicy oleju to filtr oleju pasuje od ursusa 4512 :)

a to co wstawił bodzio to trzeba doliczyć cene przesyłki i wychodzi dość drogo :(

 

co ile mth wymieniacie filtr powietrza, i filtr paliwa bo serwisant powiedział, że filtr paliwa co 1000mth a w książce pisze aby wymieniać co 250mth i już nie wiem :blink:


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

ja właśnie chyba też tak będe wymieniał jak pisze bodzio... chyba że będą problemy z układem paliwowym to wymienię wcześniej :)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofT    0

Witam,

panowie poniżej ceny oryginalnych filtrów Kioti do modeli DK551C oraz EX50CCR.

Filtr Paliwa - 104,77zł

Filtr Oleju Silnika - 45,10zł

Filtr Oleju Hydraulicznego - 145,28zł

Filtr Powietrza - 198,42zł

 

Ceny Brutto, wysyłka za pobraniem 36zł

 

www.kioti.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinp125    1

koledzy mam pytanie, mianowicie jaki olej lejecie do skrzyni?

chciałem zrobić wymiane w KIOTI-m, a jak pytam o te z książki serwisowej to ludzie oczy robią jak talary i pytają po ch... mi taki olej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zbig
      Prosze o informacje o traktorze Kioti DK 451C.Czy bedzie nadawał sie do sadownictwa.
    • Przez robcio3dz
      Jak macie kioti to piszcie o wadach i zaletach i czy warto takiego kupić???
       
       
      Powód Edycji: pisanie z duzej litery, edytowane przezNikita_Bennet
    • Przez Kala3452
      Witam wszystkich mam pytanie czy miał lub ma ktos doczynienie z kioti rx7320 mam ochote kupic ten sprzet tylko nikt nic nie wie na temat tego ciagnika znalazłem oferte kioti z ładowaczem za 117brutto jest to 4cyl 73km jesli ktos by miał cos na tem był bym wdzieczny z góry dzieki pozdrawiam!!!
       
       
       
       
       
    • Przez Kris94
      Witam,
      Mam pytanie dotyczące ciągników Kioti. Jestem młodym rolnikiem i dopiero zaczynam przejmować gospodarstwo po rodzicach. Mamy 22 ha ziemi co obrabiamy trzema ciągnikami. C330, C360 i MTZ 82. Złożyłem wnioski na młodego rolnika w tym roku, z nowego naboru i myślę nad zmianą ciągnika na nowy. Mamy trochę owoców, głównie truskawki a ja zamierzam pójść też w stronę warzyw i myślę nad nowym ciągnikiem do transportu bo do przetwórni mamy 17-20km w jedną stronę a przy większej ilości trochę kursów w roku zrobi. Myślałem nad Kioti RX7320 bo myślę że z 12-14 ton by sobie poradził a prędkość maksymalną ma prawie 38km/h jednak nie wiem czy te 73km nie będzie za dużo do innych prac typu rozsiewacz nawozów, opryskiwacz, sadzarka, pielnik, z którymi radzi sobie nawet C330 i nie wiem jakie byłoby spalanie przy takich lżejszych pracach (chciałbym ciągnik dość dobrze wykorzystać, żeby był bardziej uniwersalny). Drugą opcją jest poprawienie stanu technicznego MTZ-a i jego do transportu a do wszystkich innych prac zamiast c330i c360 - Kioti NX5510 który wydaje się bardzo fajną maszyną, silnik 3-cylindrowy 1800ccm, 55km, bardzo zwrotny, biegi pełzające (co jest przydatne przy choćby sadzarce) i spalanie też myślę że powinno być małe.
      Co sądzicie o tych modelach Kioti RX7320 i NX5510 ? Są na forum użytkownicy i mogliby coś powiedzieć o tych ciągnikach ? Sorry że się tak rozpisałem ale chciałem dość dokładnie opisać moją sytuację.
      Pozdrawiam i liczę o jakieś opinie, rady.
    • Przez zbig
      Ma ktoś na forum z rolnikow ten model traktora jest to nowsza wersja DK451C proszę o opinie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj