mario14x

Czy dobry?

Polecane posty

zetorki    30

a czemu nie na tandemie? Ja bym nie wziął na jednej osi bo cała masa rozrzutnika idzie na ciągnik, przy jeździe po drodze przednia oś będzie ledwo co dotykała ziemi...


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miras258    0

mysle podobnie jak zetorki . na tandemie lepiej by ci sie jechalo :huh:


nie ma opierdala... sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotttrek    94

Tak jak Panowie wyżej, myślę że tandem był by lepszy. Prosty przykład: Do ciągnika 47km mam warfame 6t na tandemie, i ciągnik wcale nie ma ciężej jak w zwykłym 3,5t, a pojemność skrzyni znacznie większa :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario14x    0

A jak jest na zawrociach z tymi tandemami::DBo co słysze od innych to ciezko sie nawraca jak sie nałoży z "czubem" to na taki tytan 10 plus ma ladowność 8t a takiej tzw. ciapy laduje sie ze 11t:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbi    0

jak myślicie czy lamborghini r3 evo 85 da rade tytanowi 10 plus czy lepiej wziąć mniejszego tytana 8 plus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfel    5

@mario14x z jakim rozrzutnikiem ma pracować tytan 10?

 

@norbi jak będzie sucho na polu to powinien dać radę z tytanem 10. Lepiej opłaca się kupić tytana 8 i dorobić do niego samemu zakładki i ma się tytana 10 za sporo mniej pieniędzy ;) Bo rama tytana 8 i 10 taka sama była kiedyś, nie wiem czy coś teraz zmienili.


moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutek22kret    0

ciągałem tytana 10 w tym roku MF 3060 80KM i nie ma problemu z uciągiem i roztrząsaniem a na zakrętach tez nie ma tragedii , ogólnie to będe kupował coś w tym stylu do mojego MF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj