Zaloguj się, aby obserwować  
garek

Przyczepy Metaltech

Polecane posty

garek    155

Odebrałem właśnie przyczepe metaltech DB 12. Szarpnałem się wykosztowałem marzyła mi się nowa przyczepa i jestem załamany wykonaniem tej przyczepy. jakosc spawów, detale, tak wogóle to juz podłoga zaczyna pekać, szok czyzby firma leciala juz na opini właśnie pisze reklamacje na ta przyczepe. Dodam że jedyna trasa tej przyczepy to bylo 12 km bez ładunku z punktu dilerskiego do domu.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Co jak co, ale po metaltechu bym się tego nie spodziwał.. Może, nie wiem robili ją na szybkiego, czy coś ? Jakaś wadliwa. Pisz reklamacje!


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a ja mam przyczepę samozbierającą z meteltechu (co pradwa 97r) i naprawde gduby kupić materiał w składnicy i znaleść trochę lepszego spawacza to zrobiłby ją lepiej niż "firma"


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Ale nic nie przebije podestu był robiony pod niższą przyczepę a potem wydłuzyli go o kilkanaście centymetrów poprzez wstawienie rurek i bylejak je obspawali mają chłopaki pomysły normalnie szok


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Ja mam dwie 12 z Metal Techu już 1,5 roku i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń odnośnie wykonania itd :D

 

Pewnie teraz mają duży zbyt i dlatego zaczynają lipę trzepać....ale nie tędy droga!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyrol    0

moze chlopaki byli po imprezie jakiejs:) ale napisz reklamacje to dobra firma wiec nie powinno byc problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Nie mam tej przyczepy, ale takie wykonanie jest po prostu ( oczywiście moim zdaniem ) wynikiem polskiej ''oszczędności''. Robią to tam gdzie sie da dopóki mają zbyt, ale jak napisał @robertbara nie tędy droga. Gdybym miał kupowac jakąś maszynę to walołbym poczekac nawet kilka miesięcy, ale żeby było to jakoś normalnie zrobione.

 

Popatrzcie na zagraniczne firmy, napewno zdarzają się jakieś ''niewypały'', ale tam nie ma żadnego oszczędzania na materiałach ( ale nie narzekajmy, polskie firmy i tak sie poprawiły )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Tak w Polsce to jak coś zacznie schodzić to zaraz zaczynają lipę trzepać. Nie będę podawał przykładów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
Nie mam tej przyczepy, ale takie wykonanie jest po prostu ( oczywiście moim zdaniem ) wynikiem polskiej ''oszczędności''. Robią to tam gdzie sie da dopóki mają zbyt, ale jak napisał @robertbara nie tędy droga. Gdybym miał kupowac jakąś maszynę to walołbym poczekac nawet kilka miesięcy, ale żeby było to jakoś normalnie zrobione.

 

Popatrzcie na zagraniczne firmy, napewno zdarzają się jakieś ''niewypały'', ale tam nie ma żadnego oszczędzania na materiałach ( ale nie narzekajmy, polskie firmy i tak sie poprawiły )

Oszczędność oszczędnością ale za takie ceny :D . Metaltech wyrobił sobie reklamę i zaczyna wpuszcza bubel, tylko musi pamiętać że ma dosyć dużego konkuręta PRONAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Ja swoję DB1200 dostałem w zeszłym roku na rzepak(miałem ją zarejstrowaną już na pod koniec czerwca a przyszła pod koniec lipca-to się nazywa papierkowa robota :D . Przyczepa stała już na placu zrobiona i dwa tygodnie czekali na kola z Niemiec, ale firma się pokazała i jak tylko je dostali to zaraz ją na samochód i 200 km to mnie jechał Tir z jedną przyczepą). Pierwsze sypanie i wyszło szydło z worka rzepak zaczął uciekać (co jest przecież w mniejszej DB8000 nic nie ucieka wszystko szczelne). Zaraz dzwoniliśmy do serwisu ale przyjechali dopiero we wrześniu(aż tak nam się nie spieszyło bo tylko rzepak uciekał). Na Agro Shown złapaliśmy pana Powroza-czy jakoś tak(kierownik serwisu niby a na każdych targach go widuję i sam mówił że mają urwanie głowy do października zeszłego roku czyli przez 9 miesięcy 500 przyczep sprzedali i mogła kontrola jakości nie zauważyć że u mnie blachy nie były dobite(serwis to zrobił i jest ok.). Ale w ramach przeprosin wymienili mi gumnki od planów od DB 8000 bo były starego typu i pękały no i dorzucili dwa klosze bo jakimś dziwnym trafem mi wypadły w przednichlampach(nigdzie nie szło dostać tego typu-maja dziwny wymiar). Serwis jak przyjeżdża to się zna na robocie i wogóle nie kłocą się z tobą ze tego nie zrobią wszystko gra tylko że chłopaki są wykończeni cały tydzień w trasie i ciągle biegiem teraz jeszcze mają do obsłuzenia dużo sprzętu na wschodzie(dużo tam sprzedają). Chwalili się że kiedyś do wozu paszowego mieli 1000 kilometrów w jedną stronę(prawie pod Moską był). garek ja na twoim miejscu nie odebrał bym tej przyczepy jak oni w kulki sobie lecą to ty też poleć. Ciekaw jestem czy te przyczepy co teraz pchają na zachód to też takie niedoróbki jak mówicie-też tam dużo sprzętu wysyłają. Serwis to mają dobry i ludzi wyszkoleni tylko żeby tych ludzi dostać to trzeba z miesiąc albo dwa im na ogonie siedzieć. Ale i tak wolę je od tych z pronaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

No nareszcie po bardzo długich ubolewanich nad wyborem zamówilismy dwie DB8000.Jedna stoi juz u dealera no i sie wnikliwie przypatrzyłem i moim zdaniem wyglada jak z bajki ;) Żadych niedopracowań, czy nawet zaciekow ;) Jak myslicie, czy jest to dobry wybór kupujac je za takie pieniadze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

Odnawiam temat,bo interesuje sie tymi przyczepami i chcialbym poznac wiecej opinii. Bo wolalbym wesprzec polskich producentow jakby byl to dobry sprzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
Odnawiam temat,bo interesuje sie tymi przyczepami i chcialbym poznac wiecej opinii. Bo wolalbym wesprzec polskich producentow jakby byl to dobry sprzet.

Zajrzyj jeszcze do Pronaru w Narwi i Cynkometu w Czarnej Białostockiej(dawny AGROMET)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

ile kosztuje model t104/4 z CynkoMetu? jak wiecie to podajcie ceny innych modeli z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz111    0

Moim skromnym zdaniem kupowanie nowych przyczep np. pronar za tyle kasy jest idotyzmem. Czy nie lepiej kupic 2 czy 3 używane HL w eleganckim stanie niż 1 nową? Fakt te nowe sa ładniejsze ;) . Ale na HL tez możecie sobie kupić puszke farby. Popatrzcie jaka jest gruba rama w pronarze czy metalfachu a w starej Hl. Jaka jest masywność. Jaka jakość wykonania itp. Gdzieś, kiedyś czytałem na forum że jak facet ciągnął 2 przyczepki z pronaru i przejeżdzał przez miedze to z pierwszej czepki wyrwała sie tylna ośka. ŻAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ale jaka jest uzytecznosc hl?? jesli uzywki sa takie drogie ze mozna tylko 2 stare za jedna nowa kupic, to ja bym sie wcale nie zastanawial.

ja tam jak woze ziemie hl to zawsze mam strache ze cos sie stanie, podloga sie wygina (co prawda to tylko takie wrazenie), albo ze cala przyczepa sie wywroci ;)

poza tym usypywales kiedys pryzme burakow?

sama konstrukcja zawiasow, burt nie pozwala na zachowanie szczelnosci, wiec dla mnie to troche nie bardzo zeby wyjsc z kombajnu rozlozyc worki, przytrzymac i jeszcze sypac zboze jednoczesnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz111    0

No tak..... Moge też tak samo powiedzieć o Pronarze. Jade z dwiema przyczepami i niewiem czy wróce ze wszystkimi elementami . A może ośka wypadnie itp. Garek kupił nową przyczepe a już się łamie (jeszcze nic nie woził) to co się stanie jak ją będzie użytkował. Kaplica. TC54 też mówił że w jego przyczepie były dziury i uciekał rzepak. Uważam że polscy producenci idą na ilość a nie na jakość. Nie tędy droga. Brzozak2 jak wywracasz HL to sie wywróci, cała połamie na pół, odpadną burty a niezawodny pronar bo nowy będzie i będzie ;) . Jak byłaby ładna HL (tak jak jedna z moich) uszczepniona pianką to napewno żadne ziarnko by niewypadło. Wole jeździł starym ursusem niż brać wszystko bez opamietania na kreche i jeść pasztetową tak jak mój wujek. I co to jest za zycie? Choć z drugiej strony teraz nic nie kupi się za pośrednictwem banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Nie wiem....moze poprostu nowych posiadaczy jakis niefart sie trzyma :) Ja kupiłem w te lato dwie DB8000 i co do jakości wykonania jestem zadowolony, nawet przyjeżdzał do mnie właściciel pronarek 10 tonowych i mówił ze dziś nie zwróciłby uwagi na cene, tylko brałby metaltechy. Jedyne na czym sie zawiodłem to opony, w przyczepie którą dobrałem po żniwach w tygodniu maja mi zakładać 3 komplet opon :) Woziłem makaron no i po pracy ojciec zauważył że na jednej z opon gulka sie mała zrobiła, od razu za telefon i mówimy. a te opony które teraz sa na niej to jeszcze u dealera zakładali, bo podobno tamta partia była trefna i kazali mu nie wydawać mi jej z nimi :) Co do wykonania to mówie, są super. Zadnych zastrzeżen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Co do przyczep metaltech, to znajomy kupił 2 sztuki po 8 ton,

jak widziałem na własne oczy, co też pare razy ciągłem je, to na moje oko te przyczepy są bardzo dobre, ale drogie

za sam zaczep tylny musiał sporo dopłacić, ale jak dla mnie przyczepy są jak marzenie, nic tam nie brakuje, wode można nimi wozić, materiał z jakiego wykonana jest przyczepa jest bardzo dobry, gruby, równy, spawy w porządku

a kupił chyba 2-4 lata temu

po prostu polecam, ale jak tak sporo trefnych przyczep, to coś w tym jest, za mały zakład, za dużo zamówień, a żeby dobrze ją zrobić to na akord nie trza lecieć tylko na kontrolerach jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj