lukash938

Weidemann

Polecane posty

endrju00711    11
http://www.agrofoto.pl/forum/Weidemann-image123616.html Ja posiadam taką, dokładnie to model z podobnych lat produkcji, ale większy. Z awaryjnością nie ma problemu, ja w swojej robiłem troszke, ale były to drobnostki :) O skrzynie biegów nie problem, bo jest to bodajrze od T 2, jej budowa jest prosta jak budowa cepa :) Sprawuje się w miare dobrze, niezawodna w małych i ciasnych pomieszczeniach :) Co do częstrzych awarii, to mam ją dopiero niecały miesiąć, więc narazie spisuje się super, lecz jej minusem jest prędkośc jazdy, i mały silnik, now mojej to jest również zauważalne wolne podnoszenie, ale to wszystko idzie zrobić :) Jak chcesz wiedzieć więcej to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret1990    27

ja mam weidemanna 912 d/p 1994r super maszyna, ma już napęd chydrałliczny, żednego sprzegła, biegów itp. i mam ją dkładnie 2 lata, zrobiłem 800mtg i musze powiedzieć że nie zamienie weidemanna na inną marke, silnik super bo perkins, pali tyle co komarek a reszta jest tak dopracowana ze żadnych problemów nie ma;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bekba    31

Ja posiadam Weidemanna 1350cx45 z 2007 roku kupiłem go jako nowego. w tej chwili ma 2400 mth i narazie bez zadnej awarji. A u mnie solidnie dostaje w du** a szczegolnie przy ładowaniu obornika z kupy na rozrzutniki(2 razy w roku przez 2 tygodnie). Super maszyna i nie wyobrażam sobie gospodarstwa bez niej.

 

Marka WEIDEMANN jeszcze mało znana jest na polskim rynku jednakże mysle ze niedługo polacy zobaczą że co dobre to niemieckie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukash938    4

O części bym się nie martwił bo w Toruniu jest dealer Weidemanna więc je na pewno dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakubek7    0

Ja mam weidemana 3002 z 92 r i jest bez wad tylko troszkę dla mnie za duży ma udzwig 1200 wiąc baloty , big bagi ze zbożem ,nosi bez problemu I naprawić go może każdy mechanik co zna się na ładowarkach jcb lub innych koparko ładowarkach :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

To że ma duży udźwig, to ja bym się tylko cieszył :huh: W moim jest jak dla mnie troche przy mały, i mała wysokość podnoszenia ;/ Ale w moim da się to przerobić ( Nie długo :rolleyes: ) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Mojej to jeszcze prostrza, podstawa budowy mojego weidemanna : silnik + dwie pompy = napęd na hydromotory, które napędzają skrzynie biegów, z nich do w zwolnic i jedzie + rozdzielacz, i tłoki od podnoszenia, wychyłu, i orbitrol :huh: W zasadzie, gdybym miał z dwa miechy czasu, z 20 tyś na kupce, to spokojnie po dwóch miechach by wyjechała z garażu taka miniładowarka, ze nawet weidemann by się jej nie powstydził :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakubek7    0

Dla mnie jest za duża pod względem wielkości, bo ma 1,70 szer i dł, okolo 3 m bo nie wszędzie da się wjechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek323    4

koledzy planuje kupić weidemanna 3110.W internecie nie ma nic na jego temat a interesuje mnie jego szerokość, jaki silnik (moc) i tak ogólnie jakieś opinie o tym modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryszrol    4

Poszukuję licznik motogodzin do weidemann 1250cx35 nowy w serwisie kosztuje ponad 1500zł macie może jakieś namiary na tańsze pasujące do tej ładowarki liczniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonymou    0

Kupiłem niedawno ładowarke Weidemanna 912 z lat 90-tych. Jak narazie sprawuje sie swietnie, chociaż znalazłem kilka wad (awarii).

- Po pierwsze, to brak mocy na kołach - np jak podjade przodem ładowarki do drzewa, słupa czy ściany i zapre ładowaczem w przeszkode, włącze pierwszy bieg,i zrobie obroty silnika prawie na maxa, to koła (według mnie) powinny wirowac - palic gume, a jest tak że koła stoją w miejscu i nawet nie prubują sie poruszyc.

- Po drugie, jak jade z pustym z prawie maxymalna predkością to w mechanizmach napedowych przy kołach (szczególnie z przodu) słychac raz po raz jakieś takie krótkotrwałe huczenie.

Jeżeli mógłbyś pomóc w moich problemach z ładowarką to prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj