GrzybekxD

New Holland T5060

Polecane posty

GrzybekxD    0

Witam. W najbliższym czasie planuję zakup takiego ciągnika, tzn, NH T 5060. Bardzo bym prosił o szczere opinie posiadaczy lub osób, które miały jakikolwiek kontakt z tym ciągnikiem. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Grzybek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek10141    2

Widziałem taki na pokazach fajny sprzęt ma już dwa siłowniki wspomagające silnik o emisji spalin tier3. Jaką skrzynie bierzesz? Ile chcą od ciebie za taki ciągnik.

Zresztą za mówiłem NH T5040 i będę go miał już za ok dwa tygodnie to prawie to samo tylko silnik jest inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASJER    0

JA mam Nh T5050 i już ma na liczniku prawie 50mtg i bez żadnych zarzutów zero przecieków i to jest w nich dobre że mało palom i jest bardzo zwrotny bardzo go polecam na średnie gospodarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadzio    11

Siemano ile pali T 5060 i ile ma koni.

Ile ma koni T 6010

Nie cytuj poprzedniego posta! Jak już chcesz coś napisać to pisz to w oknie "białym"!

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

A co byscie wybrali New Holland T5060 czy nowego zetora forrterę 11741 4c ? Bo wiecie mam jednak sentyment do zetora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

11741.4C już nie ma w sprzedaży od roku bodajże. Wprowadzono go zamiast 11741 z silnikiem Same. Zastąpiony został przez 12441, prawie to samo tylko 12441 spełnia normę Euro 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

A czy ten traktor da sobie radę z plugiem 4*40 i czy wytrzyma obrabiając ok 30 ha pola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

no właśnie czy ten traktor da sobie rade z Pługiem obracalnym 4x40 oraz agregatem uprawowo siewnym 3m nadbudowanym, ile on waży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

Pali on według danych producenta 216 g/kWh a koni ma 106 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

może mi ktoś wytłumaczyć jak to przeliczyć na litry bo nie mam pojęcia

I ta dawka podana jest chyba przy pełnym obciążeniu ;) prawda czy nie


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

Raczej przy pelnym, ale spalanie jest pewnie małe bo w zetorach spotykalem sie ze spalaniem 276g/kWh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adasko    0

My pod koniec lutego napewno będziemy mieli taki ciągnik na podwórku razem z agregatem upr.-siew. i pługiem 4 obracalnym. wieliśmy z wyposażenia co tylko można oprócz przedniego TUZ do czego jeszcze nakłaniam mojego tate. Jak chcesz zajrzyj do mojej galerii. Wiem że na pkazach Firmy Rolmax chodził z 4 obrotwą. Pozdrawiam


Na zdjęciach nasze gospodarstwo i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja na prow będę brał nh T5060, tyle, że na razie czekam, aż mi rozpatrzą wniosek, więc się jeszcze zejdzie... Biorę do niego pług 4 obracalny kuhn master 102 HNS, agregat uprawowo-siewny z famarolu i KOS-a 2,6 m. Zastanawiałem się (jeszcze przed złożeniem wniosku) nad forterrą, ale w mojej okolicy ludzie strasznie narzekali na nowe zetory, zwłaszcza forterry. wybór padł wtedy na poprzednika t 5060, czyli TL100A. u dobrego znajomego kumpla TL100A śmiga m.in. z 4 obrotową. fajny ciągniczek, mam nadzieję, że będę z niego zadowolony. na początku listopada oferowali mi t 5060 full wersja bez przedniego TUZ za 166 tys. brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Czy ktoś na AF posiada NH T5030? Jesli tak to proszę o opinie i o cenę, żebym wiedział ile się targować.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jeśli chodzi o targowanie się, czyli upust, który dostaniesz to pamiętaj, że dealer wszystko przelicza na procenty, więc upusty można porównać do upustów w cenach maszyn innych marek, no chyba, że akurat są w promocji.

cena katalogowa nh t5060 który mi oferowano w listopadzie to prawie 179 tys brutto . dealer (pol-agra Płońsk) nawet bez próby targowania się z mojej strony dał mi 13 tys. upustu, czyli ponad 7%. (nie targowałem się, bo chciałem się zabezpieczyć przed wzrostem cen (prow)). Myślę, że 9% upustu jest realne.

zachęcam do wpisywania jakie upusty utargowaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

Teraz ceny tego ciagnika poszły w gore, z powodu wysokiego kursu euro, ja bede brał nh T5060 z 2008 (wszystko oprocz elektrohydaulicznego podnośnika, ale z tuzem i womem) i bedzie mnie kosztował 187000 a ten z 2009 roku według wyliczeń (to samo wyposazenie oprocz tuza i womu) 189000.. wiec rożnica pewna .jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A za TUZ i WOM ile chca??


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj