Zaloguj się, aby obserwować  
pronarek

co zamiast t25

Polecane posty

pronarek    2

co byscie kupili zamaist władka bo coraz bardziej sie kroji ze t25 pójdzie na sprzedarz nowy ciągnik bedzie robił to samo co t25 czyli opryski czasami moze wielorak w warzywach i ogólnie jako ciągnik podwórkowy musi to byc prosty sprzet bo tym ciągnikiem bedą jezdzili wszyscy i dlatego musze sie pozbyc władka bo to jest zaskomplikowana maszyna co dla nie których ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

no nie wiem jak najtaniej bo ten ciągnik mało bedzie robił szukam jakiegos mf 235 tak do 15-20 tys ale mało ich jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0

a moze c330. też mały sprytny. u nas duzo ludzi ma trzydzieche i robi w opryskiwaczy rozsiewaczu i i nnych lekkich sprawach. ale u mnie jest T25 :)


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmech    1

ja też stawiam na 330 co prawda jest słabszy od mf i ten podnośnik(opadający) znajomy ma mf255 i 330 opryski i nawozy robi 330 mówi że jest bardziej praktyczny ale wybór twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No to w tej cenie tak jak koledzy wcześniej pisali najlepsza będzie C-330 :) A TUZ jak ma w 100% sprawne uszczelniacze to nic nie opada.


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Władek wcale nie jest skomplikowany :) ale ja bym zastanowiał się miedzy 330 a MF 255.

Jeden gościu ma ciapka i ciągle spadają mu romiona musi mieć zawsze założony łańcuch...


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

330 odpada bo ja chciałbym cos bardziej ''nowoczesnego''

MF 235 mi sie podoba tzn jezdziłem takim przez całe wakacje i sie troche w nim zabujałem ale mało ich jest i mam prosbe jak jakiegos znajdziecie dajcie link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

w tym przedziale cenowym to zainwestowal bym w mf 225 lub w landinii np 6550 super ciagnik niczego mu nie brakuje w porownaniu do ursusa z tego roku, to jest kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

niektorzy tu mowia zeby t-25 zamienic na c-330 to tak samo jakby zamnienic siekierke na kijek jak cos kupowac to juz cos lepszego np jak koledzy doradzaja mf 235 lub 255 a ja bym byl np za ursusem 3502 bo jak to ma byc ciagnik do warzywnictwa...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja bym na nic nie zamienił władka i po problemie :) :lol: <_< A na poważnie teraz to jakiegoś MF-a w ostateczności mógłbyś wzi9ąść 3P tańszy od mf tylko komfort to bardzo duży------ @bartus16 albo zamienić Piłe spalinową na ręczną lub szlifierke z ameryki na połamany pilnik <_< :):P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

gdybym t25 nie spadał z tych obrotów to moze i by nauczył pracowników jezdzic ale co zrobic z takimi ludzmi ciezkie zycie gdybym ja miał go uzytkowac osobiscie to na nic bym sie nie wymienił szczególnie ze to był pierwszy traktor w gospodarstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

a co sądzicie o mf 550 bo jakos wpadł mi w oczko nie jest duzy a pewnie ma oszczedny sinik co do zetora to tez fajny ale ja szukam czegos zwrotnego bo sprzet jest potrzebny do ogrodnictwa jako taki podwórkowy wiec zwrotnosc i spalanie na 1 miejscu a ciągnik w polu pracuje teraz tylko przy opryskiwaczu na 10 ha <_<

 

Ps spójrzcie

http://allegro.pl/item367921481_massey_fer..._3_cylindr.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

A ja dalej będę się upierał przy zetorze 3320. Jakoś nie mam przekonania do mf. Wybór należy do ciebie, zaufaj swojemu przeczuciu <_<


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
a co sądzicie o mf 550 bo jakos wpadł mi w oczko nie jest duzy a pewnie ma oszczedny sinik co do zetora to tez fajny ale ja szukam czegos zwrotnego bo sprzet jest potrzebny do ogrodnictwa jako taki podwórkowy wiec zwrotnosc i spalanie na 1 miejscu a ciągnik w polu pracuje teraz tylko przy opryskiwaczu na 10 ha <_<

 

Ps spójrzcie

http://allegro.pl/item367921481_massey_fer..._3_cylindr.html

 

Nawet fajny. Przemawia za nim wspomaganie kierownicy i ogrzewanie kabiny. Widać, że raczej sprowadzony bo u nas takich bajerów nie było <_<, kabin z resztą też :lol:. Troche mi się te kabiny nie podobają, ale to juz sprawa gustu. Jeśli zależy Ci na ekonomice to wiadomo, że silniki Perkinsa należą do najekonomiczniejszych w spalaniu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

a na ile wycenilibyscie t25 z 79 roku z kabina czeszka przebieg ok3000mth uzywany tylko przy wieloraku i opryskiwaczu 400l

 

P.S jak go umyje to wstawie fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj