DF Agrotron K420 P.L.
 

DF Agrotron K420 P.L.

  • 8164 wyświetleń

Belowanie... jednak mocy nie brakuje :D

ZESTAW TYGODNIA 6 VI - 12 VI 2010



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Tworkowiak
  • 108 1815

Któraś z Twoich fotek napewo trafi do konkursu - masz dar i masz sprzęt :rolleyes: ...Sprzęt który marzy mi się i przy posiadaniu dużej kasy kupiłbym bez namysłu :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • daniel373
  • 5 387

Dzięki, odnośnie sprzętu to godny polecenia nie mam na co narzekać, zdięcia z telefonu więc szału nie ma ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • trufel11
  • 3 227

Powiedz coś o tej prasie jak się sprawuje, jaka moc do niej wystarczy itp . z góry dzięki :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • daniel373
  • 5 387

Prasa Deutz Fahr Varimaster 560 OC rotor, noże, siatka, komora od 0.5-1.6, zmienna średnica rdzenia, sterownik Focus( wszystko z kabiny oprócz ciśnienia zgniotu) potrzebna moc; z mozami 110 km bez 90 km to jest do optymalnej wydajności może być mniej ale to mijało by się z celem

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • daniel373
  • 5 387

powiem tak jak chciałem standart wyposażyć we wszystko to była prawie ta sama cena co profiline bez klimy auto i kabiny na zawieszeniu pneumatycznym dałem za niego 209 netto i mam wszystko w jojstiku no i elektro zawory na hydraulice z czasem i przepływem w podlokietniku B)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • d200d
  • 0 59

HMM A TEN TWOJ DRUGI CO MASZ W TURZE CO CHODZI TO M-KA ? CZY TEZ K? HM jak np bys miał brac jakiegos 120 km to bys brał Mke czy K ? bo ceną sie różnią tak ok 20 -30tys w tej samej mocy chyba..

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • daniel373
  • 5 387

TYLKO M inny całkowicie silnik i moment skszynia bez porównania lepsza w M teraz ma być M 4 cyl. jak by był wczesniej to bym kupił zamiast Agrotrona K.;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • gryfel
  • 5 1907

Dodałem do propozycji na zestaw tygodnia :) Z jaką prędkością ganiasz tym zestawem?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • daniel373
  • 5 387

Ganiam różnie w kiszonce to tak ze 7 km/h a siano to 15km/h tyle że w tym roku późno koszone i jest co zbierać tylko czasami w drobnym sianie podbieracz nie nadąża zbierać ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • daniel373
  • 5 387

no mały to on nie był na szerokosc to kołami trochę przygniatałem i ledwie co się miescił w przeswicie ciągnika ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj