Pompa do paliwa
 

Pompa do paliwa

  • 11562 wyświetleń

prosto i funkcjonalnie ;)



Rekomendowane komentarze

  • Użytkownik
  • maciejrsv
  • 0 50

Mam też starą pompę od C330 i też coś takiego chce wyrzeźbić, powiedz czy ona sobie sama zaciąga paliwo z beczki, i czy mniejszy silnik starczy?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • piciaj
  • 31 510

powiem tak, zaciaga bez problemua waz ma 2,5 metra tłoczacy i spokojnie zasysa nawet jesli leje do fergusona czy innego pod góre, poprzednio miałem podobną pompke tylko przeniesienie napedu mialem na pasek , i pracowało z silnikiem od frani, tylko kiedys nie schowałem i silnik szlak trafił, temu narazie nic nie jest ;) jakbys cos takiego robił polecałbym w grene kupic sobie za 8 zł taki filterek z mufka na koniec weza ssacego ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • staszek
  • 3 328

właśnie kiedyś miałem zapytać czy takie coś może funkcjonować bo nie byłem pewny czy ze spodu beczki zassie! ale jak tak to spoko! mam pompę od C-330 i jakiś silniczek się skołuje i będzie! super pomysł :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kobra89
  • 71 3452

Mam podobną pompkę tylko że silnik z Frani u mnie.

Najważniejsze jest aby robila swoją robote a nie jak wygląda.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marcin974
  • 30 4374

O ja :lol:

Tyle w garazu nieraz przesiedziałem, kombinowałem a taki typ przeniesienia napędu nie wpadł mi do głowy ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • piciaj
  • 31 510

dante" wiesz może na kolana nie powala wygladem, ale jest proste i funkcjonuje niczym amortyzator drgań skretnych, takie rozwiazanie jest bardziej wytrzymałe niz ci sie wydaje kiedys poszło mi sprzegło w dojarce i tez tak na szybko poszła naprawa, a wydajnosc, niewiem z zegarkiem nie stałem ale 20l trwa mniej niz minute, zalezy jaki szybki silnik

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • dante
  • 8 680

Nie mam nic przeciwko ,bardzo dobry pomysł. Mam dwie pompy od 60 z silnika i z podnośnika i chyba nie wpadłbym na takie proste funkcjonalne rozwiązanie połączenia wałków .

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • sulos
  • 135 571

Ja mam zrobione z podnośnikowej od c-360 silnik od frani wąż ssawny 4m i zasysa bez problemu

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • piciaj
  • 31 510

jak uciągnie tą pompe silnik od frani, to pewnie ;) a ten mój silnik ma 350 watt i 1400 obrotów na minute

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • wyrebski1
  • 103 2881

a ta pompa to w miarę jest jeszcze? Bo u mnie musiałem wymienić w C-330 tą hydrauliczną bo już nie podnosila lub czasem. To w ogóle nada sie jeszcze?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj