Zetor 12245
 

Zetor 12245

  • 4203 wyświetleń

zts :rolleyes:



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • zetorturbo
  • 10 562

piekny tez zts :rolleyes: a ile Ci spala ropki przy pracy z turem? pewnie manewrowanie przy turze jes slabe co? odp. bo chcialbym nabyc taki ciagniczek :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marcin200711
  • 0 156

Szczerze to nie wiem ile spala przy turze nigdy nie mierzyłem. Prawie co dzień go używamy to jak się kończy ropa to dolewamy i ropę kupuje po ok ..... on na legalu to zbytnio na spalanie nie patrzę.a manewrowanie jest dobre jest to wersja ze szybką skrzynią i ma inny układ kierowniczy a jechałem znajomego ZTS ze zwykła skrzynią i z normalnym układem kierowniczym to jest niebo do ziemi.U mnie jeden obrót kierownicą to u niego z 1.5 obrotu

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • witek0792
  • 2 269

Super wyglądają tak wielkie traktory z turami :) jeszcze widze że szybka skrzynia :rolleyes: błotniki pewnie zawadzały o tura przy skręcie ,troche to go szpeci ale i tak prezentuje się nieziemsko.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marcin200711
  • 0 156

To jest słodka tajemnica;) Wystarczy mieć znajomych w odpowiednim miejscu i idzie tanio kupić

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • igorass
  • 33 1062

@marcin200711 - masz na myśli układ kierowiczy orbitol i zwykłe servo w ciągniku kolegi?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marcin200711
  • 0 156

ja mam orbitrol i on na pewno ma orbitrol bo jego jest 1998 roku ale ja mam jagby węzej koła przednie do tylnych i ma inne przełozenie przez to na układzie kierowniczym.U kolegi jest dziwnie bo idzie taka rórka od kierownicy jak przy c385 możliwe ze ma orbitrol gdzieś koło silnika??

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • igorass
  • 33 1062

Tak, jest to możliwe ja w swoim 12145 mam właśnie tak zamontowany, nie widać siłownika bo jest pod silnikiem.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj