Polecane posty

Adik_ziel    3
niewiem jaki model mi się trafi może taki jak Hiltonikowi a może gorszy tak wogule to narazie zbieram informacje o tych modelach ,a są różne jedni chwalą jedni nie a jaka jest opinia kolegów o tych skrzyniach czy któremu już siadła ?

 

No koledze już siadał a miał go nie całe 2 miesiące musiał kupić z może uszkodzona ale dało sie jeździć kupił za 40tyś mówił że okazja to bierze drugi kolega też kupił ale MF 3850 i chwali go bo nic w nim nie robił też kupił za 40tyś okazja ;] jeszcze znam jednego gościa który ma Mf 3050 jakis z tym modeli i też ma NH nie wiem jaki model ma 80km z turem i mówi ze NH jest lepszy w komforcie i w awaryjności do MF


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1

czyli jeden kupił uszkodzonego drugi kupił mf 3850 a nie 3050 lub 3060 a trzeci twierdzi że w NH jest lepszy komfort niż MF czy tak bo tak zrozumialem twojego posta. pozdrow... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
czyli jeden kupił uszkodzonego drugi kupił mf 3850 a nie 3050 lub 3060 a trzeci twierdzi że w NH jest lepszy komfort niż MF czy tak bo tak zrozumialem twojego posta. pozdrow... ;)

 

Nie nie xD Jeden kolega musiał kupić pewnie z uszkodzoną skrzynią bo po 2 miesiącach mu sie rozleciała.

 

Drugi kolega kupił MF 3850 i nie narzeka na niego jest zadowolony ;] czyli napewno w serii 30xx mają fabrycznie coś z skrzyniami a większe model już nie ;]

 

Trzeci kolega ma MF 3060 czy jakiś z serii 30xx i też ma NH jakiś 80km i mówi że wykonanie NH jest lepsze od tego MF-a i komfort też a skrzynia też mu sie rozleciała w tym MF-ie ;] tera może troche jaśniej ? ;]xD

 

Nie umiem jeszcze jaśniej xD

 

może byś sie zastanowił nad jakimś JD z serii 2850 one mają88km albo troche większego


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
nie chce JD

 

czemu przeciez nie są złe i sprawdzone w Polsce i nie tylko


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1
czemu przeciez nie są złe i sprawdzone w Polsce i nie tylko

niemam jakoś przekonania do JD wolałbym zostać przy zetorku atak a propo to ile taki JD proponowany przez ciebie kosztuje ,tak +,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
niemam jakoś przekonania do JD wolałbym zostać przy zetorku atak a propo to ile taki JD proponowany przez ciebie kosztuje ,tak +,-

 

w dobrym stanie tak z 50 tyś ;]a jakiego masz zetorka jak masz dobrego to nie ma sensu wymieniać


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1

mam 5254 jak pisałem pare postów wyżej narazie mnie nie zawodzi ,troche wolny na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1

jestem ciekawy ile użytkowników MF 3050 lub 3060 nie miało problemów ze skrzynią biegów ,jeśli jest ktoś taki niech pisze,zgóry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzich    1

cze

Posiadam Mf 3060 juz 4 sezon skrzynia narazie dziala bez zarzutu, robimy nim niewiele bo 200 mtg rocznie glownie w pracach z ladowaczem. Nie narzekam na ten traktor ma niskie spalanie i to sie chwali:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiltonik    0

Do transportu MF-3050 to jakoś nie polecam.

Z uwagi na skrzynię biegów i dużą ilośc oleju w skrzyni a zbyt małą moc.

Poprostu przy mrozie jak się nie rogrzeje wszystko to nie ma szans go rozpędzić samego ciągnika do max prędkości.

W transporcie jest poprostu słaby.

W TUR-ze w pracach polowych gdzie nie potrzeba dużych prędkości jest wszystko ok.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1
Do transportu MF-3050 to jakoś nie polecam.

Z uwagi na skrzynię biegów i dużą ilośc oleju w skrzyni a zbyt małą moc.

Poprostu przy mrozie jak się nie rogrzeje wszystko to nie ma szans go rozpędzić samego ciągnika do max prędkości.

W transporcie jest poprostu słaby.

W TUR-ze w pracach polowych gdzie nie potrzeba dużych prędkości jest wszystko ok.

Pozdrawiam

może masz zbyt gęsty olej i w zimie poprostu robi się z niego smar miałem już taki przypadek w 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Dokładnie, pewnie jakiś gęsty Hipol tam pływa ;) Wymień na 10W40 lub 10W30 kalsy GL4, taki jest najbardziej odpowiedni do tego ciągnika (BP Terrac, Castrol Agri, Total Multiagri, itp.)

 

Poza tym niezdrowo jest cisnąć zimny ciągnik do prędkości maksymalnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maras    5

aha podstawą w tych traktorach jest to żeby skrzynia chodziła to napewno nie na hipolu to będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1
hej ja od lipca mam 3060 narazie skszynia jest ok

ico jesteś zadowolony z tego ciągnika jak się sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Siemika mam okazje kupić mf 3050z 89r z turem stohla za 50tyś wart jest tych pieniedzy??? Już bym go kupił ale ta skrzynia mnie przeraża naprawde jest az tak źle. ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maras    5

Tak jestem zadowolony z niego narazie nie miałem żadnej awarji . Dobry sprzęt polecam te ciągniki , mają dobrą siłe uciągu i zwrotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzich    1

witam

mf 3050 z turem za 50tys to nie zadna okazja,zrobisz i tak co bedziesz uwazal za sluszne.To sa dobre ciagniczki tylko ze jak bysmy byli wlascicielami od nowosci to mozna jakies swoje spostrzezenia napisac a tak to kazdy pracuje na uzywce i nie jedna ksiazke by onich mozna napisac Maja za soba przeszlosc o ktorej nic nie wiemy i moze spotkac nas przykra niespodzianka a nie wierze ze traktory na zachodzie stoja w garazu. przy zakupie nie sugeruj sie licznikiem mtg bo to jeden wielki przekret(czy traktor ma 10czy 25 lat zawsze mtg sa w granicach 4000-6000 mtg to troche dziwne nie sadzisz?(ale ta sama sprawa tyczy sie samochodow) nie jest to taktor ktorego naprawi samoluk z mlotkiem w dloni a czesci sa drogie.wiec na twoim miejscu bym ta decyzje bardzo przemysal.Sam jestem posiadaczem 3060 co prawda ze skrzynia sie nic nie dzialo jest zwinny oszczedny dobry do pracy z turem ale ponownie bym tego mf z tej serii nie kupil.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1

to czemu byś nie kupił ? piszesz same zalety zwinny ,oszczędny itd.. może cały czas podczas pracy tym ciągnikiem myślisz o tej skrzyni kiedy się popsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Jest w stanie bardzo dobrym i ma 8600mtg to chyba nie był cofany, brak sladów jakichkolwiek napraw, malowania, uszczelniania itp, a czy np deutz fahr dx był by lepszy od tego mf.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

A ty riki masz takiego mf??? Oglądałem go dzisiaj i nawet mi się spodobał bo jest w bardzo dobrym stanie, nie wiem co o nich myśleć bo jedni mówia że seria30xx to jedna z najlepszych, a inni wręcz odwrotnie.he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1

niemam takiego ale planuje kupić tz.zmienić zetora5245 na mf 3050 lub 3060 ale bez tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj