dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cobra    17

powiat krotoszynski mieszaniec max 7,4 hf dobry 7 zl w pn sprzedaje podobno jesli posrednik dojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

dziś sprzedałem byka poubojowo po 13 zł i niedługo trzeba sprzedać nastepnego ten bedzei miał ponad 900


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek0921    58

powiat krotoszyn krowa 684 kg butto po 6,28 zl plus vat a byk mieszaniec 735 kg po wybiciu 13,10 zl plus vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koza1978    1

sprzedane 24.04 waga wbc 274kg-11,8zł (mieszaniec po jersey,kiedyś sprzedawałem 5 czystych to miały średnio 340kg wbc)

347kg i 382kg -12,8zł

349kg i 355kg-13zł

401kg- 13,2zł

342kg i 362kg-13,3zł ceny netto, byki hf i mieszańce (cena w zalezności od umieśnienia)na żywo nie ważone więc nie potrafię podać ceny za żywą wagę

simson napisz ile twój byk ważył na wbc. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    888

mięsność to nie wiem bo nie podawaja ale wybicie 58 % :)

 

 

to jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

44 sztuki mięsne , mieszanka głównie simental , średnia waga 703 kg po 8.30 zł


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

u mnie byki max 7,5 - 7,7 z watem za ładnego ciężkiego i straszą obniżkami a krowy i jałówki bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho880    0

ja tydzień temu miałem taką sytuacje że przez telefon dawali 7.5 +vat przyjechali za dwa dni mówili że cena do dołu i dawali 7+vat no i nie sprzedaliśmy im przyjechał drugi koleś dwa dni temu i dał 7.5 +vat byk warzył 576kg 5o% charolaise woj łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

koza1978 mój był piękny byk miesny ale był krótki i wykroił sie na 385kg. Nie wiadomo też jak oni to ważą;/


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

ja tydzień temu miałem taką sytuacje że przez telefon dawali 7.5 +vat przyjechali za dwa dni mówili że cena do dołu i dawali 7+vat no i nie sprzedaliśmy im przyjechał drugi koleś dwa dni temu i dał 7.5 +vat byk warzył 576kg 5o% charolaise woj łódzkie

Kolego napiszesz do kogo sprzedawałeś ? I jak z wagą, nie przekręcili Cię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xibo    0
Napisano (edytowany)

Aktualna dyskusja o cenach z 2014 roku przeniesiona do http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72443-ceny-bydla-rzeznego-2014/page__view__getlastpost

 

 

 

Witam jaka firma u ciebie brała bo tez mam 2 sztuki do sprzedania .

 

 

A komu sprzedałeś te krowy ?

 

Kiedy do ciebie dotrze że nie cytujemy poprzedniego posta ?

 

Cześć... Sprzedawałem te krówki do parkuru, mochnaczka na WBC, w piątek przyjechali jeszcze po 7 buhajów waga od 920 największy, 610 najmniejszy, cena za buhaje 13,80 zł netto za WBC,

Edytowano przez AF_Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

krowa jakiś mieszaniec z SM 530kg-ogólnie dość biedna 5 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handlarz    0

 

Cześć... Sprzedawałem te krówki do parkuru, mochnaczka na WBC, w piątek przyjechali jeszcze po 7 buhajów waga od 920 największy, 610 najmniejszy, cena za buhaje 13,80 zł netto za WBC,

A jakie te byki miałes rasy, a jakim samchodem byli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barti022    0

Jak z cenami byków pójdą w górę czy w dół? sprzedawać czy się wstrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
triplehhh    0

Ja dziś spredałem jałówke 1,5 roku za 6 zł za kg więc taniej niż ostatnio lubelskie ;)


Fani Wrestlingu czyli WWE i TNA pisać na priv. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

Mnie dziś pocieszyli mam do sprzedania 5 opasów 3 ok 700kg mieszance z HF i 2 ok 800kg czyste limuzę i cenę jaka wystawili to jak leci 8 z Vat. Jeśli macie namiary na lepszych kupców z okolic Radomia tylko na tych 2 limuze to piszcie na priv bo tamte pójdą bo cena jest git jak za nich. Prognoza wg masarni to spadki od przyszłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho880    0

Kolego napiszesz do kogo sprzedawałeś ? I jak z wagą, nie przekręcili Cię ?

kolego bluecows1 byk poszedł na brzeziny z waga raczej nie oszukali bo ważyliśmy go pare dni wcześniej na wadze u znajomego i wyszło 580 to o to 4 kilo mogło się różnić bo u nich ważył 576

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xibo    0
Napisano (edytowany)

A jakie te byki miałes rasy, a jakim samchodem byli ?

Jeden był mieszaniec SMxLM reszta czysty sim, no a samochód to Renault Magnum, no a cena oscylowała od 7,84 do 8.10 netto za najlepszego.

Edytowano przez xibo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

tdzien temu sasiad dostał za jałowke 698kg 7.50 z vatem,a umnie był pan Krowinski i dawa 8zl z vatem za byka mieszanca chyba w miare dobra cena...jak myslicie?

 

a moze ktos wie jak płaci sokołow za O i R klase za byki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho880    0

Mnie dziś pocieszyli mam do sprzedania 5 opasów 3 ok 700kg mieszance z HF i 2 ok 800kg czyste limuzę i cenę jaka wystawili to jak leci 8 z Vat. Jeśli macie namiary na lepszych kupców z okolic Radomia tylko na tych 2 limuze to piszcie na priv bo tamte pójdą bo cena jest git jak za nich. Prognoza wg masarni to spadki od przyszłego tygodnia

kolego daj jakies namiary na siebie gg albo telefon bo jest kolega(nie chodzi tu o mnie) co chce wieksza ilosc byków sprzedać i chce sie dowiedzieć u kogo tak płacą z góry wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj