yacenty

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych*

Polecane posty

Kamillo0    132

Zna ktoś może ceny pras Kuhn? Głównie zmienno-komorowe ale jak ktoś ma to stałe też bym prosił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondziu123    3

Witam potrzebuję ceny belarek zmienno-komorowych chodzi mi o tańsze maszyny tak powiedzmy do 100 tyś z góry dzięki za odpowiedź

 

 

Ceny belarek zmienno-komorowych KRONE:

Fortrima 120 tyś. netto

Comprima 160 tyś. netto

w wyposażeniu standardowym nie ma sznurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszek15    0

Witam

Potrzebuję ceny Sipmy Z-290 Power Cut i Ursus Z-594.

I chciałbym spytać jeszcze ile kosztuje prasa new holland i krone z centralnym smarowaniem i nozami docinajacymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Nie kojarzę Sipmy Z-290... wgl taka istnieje? Jeśli się pomyliłeś i chodzi Ci o inny model ze starszej wersji zielono-białej to już nie jest w produkcji i wątpię aby jeszcze gdzieś u dilera stała.

Warfama i Ursus mają prawie takie same ceny pras więc Z-594 z rotorem i nożami to około 52 tysięcy netto (cena zależy od dilera i dodatkowego wyposażenia) dopłata za wałek coś koło 1500 zł a wiązanie siatką i szerokie gumy w standardzie.

Ceny Kronek podał kolega wyżej a NH znajomy brał przed wakacjami model BR6090 za 80 tysi z groszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

"dopłata za wałek coś koło 1500 zł "

Dopłata za wałek? Oni chyba sobie jaja robią :blink:

 

Kolega pewnie literówkę walnął. Pewnie chodziło o Z-590 ale tego modelu już nie ma w produkcji. Nie orientuję się jaki jest nowy model w zastępstwie za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roczna pokazowa po serwisie na zachodzie CLAAS ROLLANT 455RC UNIWRAP 196 tys zl netto bez transportu.Docelowo. z Norwegii.Sprawuje się super.

Pozdrawiam

 

 

Mam pytanko a czy ktoś użytkuje jakąs Claasa z serii 400 konkretnke 45 RC5 Rollant Uniwrap .Ile czasu wam owija baloty? .

I ile czazu od zwinięcia balotu do przekazania na owijarkę.Jaki jest u was przestój i maszyny i traktora.Czy pomkedzy zrobieniem balota i przekazaniem go do owijarki macie przestój.Gdzie kupujecie folię tylko proszę nie podawajcie cen zwykłego stretchu bo to sie nie nadaje.

 

pozdrawiam

 

 

Wkradł się błąd chodzi o CLAASA Rollant 455 RC Uniwrap

 

 

Wkradł się błąd chodzi o CLAASA Rollant 455 RC Uniwrap

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Danielu z całej branży gospodarczej ludzie sobie jaj robią. Ceny produktów potrzebnych rolnikom czyli: stal, cegły, beton, nawozy, opryski, ropa,maszyny szybują wysoko w górę a produkty produkowane przez nas spadają... Przed tą zasraną Unią Ojciec chciał kupić nową sipmę farmę w fullu jak na tamte czasy bo miała wszystko co mogła mieć i Ursusa 5714 to za sipmę wołali niecałe 40 a za Ursusa 80 z groszami, teraz sipma mało co zmieniła a cena poszła dwukrotnie w górę za to 5714 już nie produkują ale gdyby produkowali kosztowałby pewnie ponad 120 k. Aż się maczeta w kieszenie otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

McHale F5500 118tys F5400 111tys, F5600 135tys.

 

Lely Welger 445 Mastercunt 118tys.

 

Ceny netto.


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

Witam panowie co sądzicie o prasie Metal-Fach Z589 cena jej to 61000 netto bez rotora, to chyba najtańsza zmienno-komorówka. Do końca roku chce kupić prase tak do 70000 netto mam do wyboru jeszcze nh 7060 cenA 70000 jak z jej wydajnością , dodam że prasa bedzie prasować 50ha swojego i 200ha na usługach.

Edytowano przez mtz55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

http://www.agrofoto....ha-uslug-prasa/ Coś kolega nie może się zdecydować z ilością usług -_-

 

 

Właśnie nie moge jutro bede wstepnie rozmawiał o liczbie ha z facetem, ma on ogólnie do prasowania 1000ha ale to juz przesada na jeden ciagnik +prasa. Wstepnie mysle o 500-600. Dlatego chciałbym zmiennokomorówke ok 100 tys netto. Metal fach odpada na taki areał. Narazie zastanawiam sie nad br 7060 70 000netto oraz feraboli htc extreme 265.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

witam

Jaką prasę mi polecacie kostkę czy rolkę mam tura i 7 ha łąki zależy mi na jakiejś używce podobają mi się sipmy polecacie je czy coś innego np. JD 550 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

zna ktoś cenę prasy unia famarol walcowo-łańcuchowej vd z owijaniem siatką, rotorem z nożami oraz centralnym smarowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

McHale V660 129 tysi netto, po 2 godzinnych pertraktacjach.

 

McHale V660 129 tysi netto, po 2 godzinnych pertraktacjach.


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

Ona to wszystko ma w standardzie. 65 900 netto. Cena katalogowa.

z rotorem ale bez noży, pozostale opcje max tj szerokie opony centralne smarowanie, siatka, aplikator konserwantow na poczatku 2010 była cena 60000 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

Mam ten model więc raczej chyba lepiej wiem ;)

Koledzy wy mylicie modele i ich wyposażenie.

1.8V to prasa walcowo-łańcuchowa, z rotorem, centralnym smarowaniem, standardowymi oponami oraz podwójnym wiązaniem sznurkiem w standardzie. W opcji można do niej dobrać szersze opony, wiązanie siatką, aplikator i kilka drobnych opcji. W opcji nie ma noży.

1.8 Vd to prasa walcowo-łańcuchowa z rotorem, nożami, centralnym smarowaniem, szerszymi oponami, wiązaniem siatką w standardzie. W opcji można wziąć podwójne wiązanie sznurkiem, aplikator i kilka drobnych opcji.

 

Także nie ma modelu 1.8Vd bez noży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

KUHN VB2160 (OptiCut 14)

 

115 tys netto - Allegro

110 tys netto - Dealer Świętokrzyskie

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

Wie ktoś ile kosztuje teraz prasa Unia Famarol 1.8v df?? chcę kupić coś w miare w przystępnej cenie i się nad taką zastanawiam. A może jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

a ile chcesz nią zrobić bel ? ja szacuje taki model na koło 5000 bel potem się cześć lancuchow wymienia a koło 10 000 bel to chyba wszystkie beda juz nowe przyjmujac ze z ha masz od kilku do max 20bel slomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj