Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

  1. Ostatnia godzina
  2. Nie chcesz ładnej kosiarki🤔...Sipmy albo coś w ten deseń...
  3. choćby to i wiadrem siał, nie jesteś w stanie nawet w nowym rozsiewaczu ustawić dokładnej dawki bo co najmniej połowa frakcji to pył. Wdepnąłeś w gówno świadomie lub nie to o tym napisz, a nie każdy sensowny argument odbijasz jakąś pierdołą. skoro kupujesz nawóz gdzie duża część to po prostu pył 2 klasy, to jak chcesz to dokładnie rozsypać, bo o rozsianiu nie ma mowy. albo to wykorzystasz do oprysków, albo rcw przedsiewnie np pod kukurydzę. Ludzie wiedzą co to za towar i niektórzy już się przejechali na tym. Za 500 bym tego syfu nie kupił. Co do faktury, odpisywać, odpowiadać umiesz a wrzucić foto nie? ciut dziwne, z telefonu jest opcja nawet zrobienia zdjęcia i dodania bezpośrednio.
  4. Niemieckie i ci sie podoba? Jutro rano biegiem do dobrodzieja, wyspowiadać sie i leżeć krzyżem do zmierzchu
  5. Nie ma czegoś takiego jak druga para liścieni 😜
  6. Ja siałem 23 - 25 września i pszenicę są równiutkie jak na stole, zwłaszcza po R1, to nie to. Może jakaś substancja po rzepaku robi robotę Zarówno ostry fungicyd zwłaszcza z mocznikiem czy aminokwasami jak też przymrozek z wiatrem albo jedno i drugie robi takie końcówki. To minie, tylko trochę oko wkurzy
  7. Zagęszczenie chyba bym odrzucił, co prawda siane 26 września ale orka wykonana 3 tygodnie przed siewem było też przed siewem powalowane całe pole jak co roku. Więc zostaje jakiś wirus.
  8. Marka adidas , szyta i robiona w ChRl jako że jest niemiecka , mimo że mi się podoba , nigdy jej nie kupię bo kojarzy mi się z Aids no i oczywiście jest niemiecka czyli blee.
  9. Ja partaczo robiłem orkę jednego dnia i drugiego siałem i czegoś takiego nie ma, zresztą często tak robiłem i nigdy nie było różnicy. Tak samo różnica 2-3 cm w siewie, to różnica w czasie wschodów ale nie taka, żeby fazy były tak odległe. Nie znam się na karłowatości, ale skoro to nie zółknie i nie umiera to nie wirus. Nie wiem co by musiało się stać, żeby jedna ta sama odmiana miała takie odchyły od normy, musiałby ktoś plecakowym opryskiwaczem skracać i pryskać to tu i tam. Patrz na liście, bo odmiana będzie się różnić, kolorem, grubością liścia, każda ma swoją jakąś charakterystyczną cechę, zwróć uwagę
  10. rozpisali przetarg w październików a teraz masz ?
  11. U mnie to samo a jeszcze z t1 nie byłem. Stawiam na nagły spadek temperatury
  12. Skoro ktoś pisze ze pokaże fakture a póżniej coś kombinuje to znaczy że jest nie poważny'
  13. Sam miałem brać ten z Mysłowic ale trochę spiekalność odstrasza. Masz zdjęcie może jak wygląda granulacja . Grubszy jak ten co się brało z grupy ?
  14. panowie kupiłem nie dawno agrostar 6.38 i gdzie się sprawdza olej do chydrauliki
  15. oczywiście że w sobotę czy w niedzielę przelewów nie ma , bardziej mi chodziło że nie ma jakiegoś schematu wypłat , i po decyzji może być przelew na drugi dzień , a może i za miesiąc nie być
  16. Sadziłem ziemniaki to i sąsiadowi z 3 ary żeby motyką nie musiał ruszać... Nakupił z 200 kg. Posadziłem mu jak u siebie. Nie wiem z 70 kg mu wysadziło. Dość gęsto zawsze sadze ale jest ok... dwie godziny później patrze a gość upycha w ziemie te nieposadzone ziemniaki 🤣 ciekawe co mu z tego wyjdzie. Brak słów
  17. https://allegro.pl/oferta/2x-blotnik-ciagnik-koparki-traktor-przod-235x840-10725749106 Ja to tak rozwiązałem. widzę zetorek z ostatnich lat produkcji, nie lepiej było 11,5 założyć?
  18. Myślę że ostatni tydzień czerwca mogą być.
  19. Idź spać, jutro też jest dzień Nie potrzebuje perzówki
  20. Pisałem z przymrużeniem oka, też osobiście nie wierzę nawet w połowę czerwca
  21. żeś bałwan😆 Platforma wybrała adidasa podczas rządów PIS. Nie mam pytań🤣
  22. tak ja sieję 42 letnią gammą, w przyszłym roku w planie jest dołożenie sekcji nawozowej i generalny remont, chciałem zwiększyć na 8 ha ale inspektor to niedługo by uciął limit a nie zwiększył 😂
  1. Załaduj więcej aktywności
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj