Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Vistula

  Pompa przy Bizonie wysiadła i trzeba było dokończyć Vistulą, jakby kogoś interesowało jest na sprzedaż

  Inne obrazki użytkownika

  8 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Ile za nia wolasz?
  Cena 5000 zł do negocjacji - może się wydawać za drogo, ale na złomie dostanę za nią coś około tego, bo blok silnika jest z aluminium, poza tym jest to jedna z końcowych egzemplarzy. Posiada wspomaganie kierownicy, 3 sita (przedtem pracowała w stacji doświadczalnej), chłodnicę od Bizona, tłumik od Pronara 1025A, i komplet części w cenie (skrzynia biegów, pasy, łańcuchy od przenośników: ziarnowego i kłosowego itp.). Jestem 2 właścicielem i nie mieliśmy z nią żadnych poważniejszych problemów. Kombajn był garażowany do tegorocznych żniw. Szczerze mówiąc trochę mi żal sprzedać ją na złom.
  szczeze ja takiej maszyny nigdy bym nie sprzedal na zlom. nie duzo takich VISTUL juz zostalo. no ta to naprawde ladna
  Mi też jest jej zal, ale niestety nie mam miejsca pod dachem aby ją przechować, oddałbym ją w dobre ręce
  zawsze marzyłem żeby pojeździć sobie vistulą ale 5 tysięcy żeby spełnić marzenie i nie mieć potem co z nią zrobić trochę dużo ale szkoda jej na złom najlepiej by było oddać ją jakiemuś kolekcjonerowi bo naprawdę ładnie wygląda a żeby przyszłe pokolenia też mogły podziwiać jak wyglądał pierwszy polski kombajn podpora rolnictwa w okresie powojennym :)
  Vistula rządzi rox :) XD
  Super piekny szprzet ;) 5 leci
  fajne to maszyny ale miejsce operatora nie za ciekawe przy gorącym silniku oj naprawde ciężko cię tym pracuje. ale lepszy taki kombajn niż wcale - kiedy potrzeba można wjechać i skosić.

  jeśli potrzebował by ktoś części do VISTULI to niech do mnie napisze bo mój wója ma taki kombajnik ale coś mu się zepsuło (cos z tyłu ale nie wiem dokładnie co) i nie warto już mu naprawiać. jeśli komuś coś potrzebne to niech śmiało pisze