Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Zetor 8111

  Zetor 8111 z turem 5

  Inne obrazki użytkownika

  9 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Profil usunięty
  lis 15 2008 17:37
  Dlaczego zetror jest w galerii ursusa???
  To to chociaż na jednym silniku ale kiedyś C360 było w galerii Claasa :D
  Przepraszam was za pomyłke bo wcześniej wrzucałem fotke Ursusa i nie zmieniłem nazwy galerii na Zetora
  mamy też zamiar kupować tur'a-5 na ursusa 385, powiedz jak on chodzi na tym ciągniku nie za duży, przód wytrzymuje przeciążenia, nie tonie w polu, i czy wart uwagi jest wogóle ten tur??? ;>
  tur jest dobry do niego nie mam żadnych zastrzerzeń jeśli chodzi o przednią oś to jest problem na miękkim terenie bo wystarczy że będziesz miał obciążenie około 300kg i juz będziesz się zapadał jeśli chodzi o koła to wytrzymują bez problemu zależy od tego jakie masz ogumienie i jeszcze dobrze by było jak przednie koła były by te szerokie bo jak zauważyłeś u mnie są te wąskie 6.50 a najlepszy do tego jest przedni napęd no ale niestety :)
  No właśnie mam te koła co Ty, więc na miękkim gruncie będzie lekki problem. Chodzi mi również o wytrzymałość tego tura, bo słyszałem, że w miejscu gdzie kończy się poziomowanie, a zaczyna tłok nie wiem jak to nazwać (to jest ta końcowa część wysięgnika), ale w tym miejscy jest słaba jakoś materiału i lubi sie co nie co nadłamać? jest takie cos możliwe, czy u Ciebie nie wystąpiło nic jeszcze takiego, ogólnie materiał z jakiego jest wykonany tur można zaliczyć jako dostatecznie wytrzymały??? sorki, że tyle pytań ale wolę sie dowiedzieć od użytkownika tego typu ładowacza co w nim piszczy zanim kupię. ;)
  Jeśli chodzi ci o wytrzymałość to mogę powiedzieć tak, ciągnikiem tej mocy i na tej szerokości opon raczej go nie połamiesz aczkolwiek mój jest pospawany ale u wcześniejszego właściciela był podłączony do Ursusa 1634 na zawaliście szerokim ogumieniu jeśli dobrze pamietam to szerokość tylnych opon wynosiła 640 także dość dużo ale z drugiej strony w tym sezonie żniwnym mój brat załadował nim i ułożył na miejsce około 1200 bel 120/180 i żadnych pęknięć nie widać. Jeśli chcesz to napisz do mnie na GG to prześle ci dokładne zdjęcia tura :)
  Pozdro :)
  Oj szybki szybki... Czekaj az ja wrzuce swoja 60 po malowaniu i zobaczysz co to za furora bedzie i nawet zetor proxima sie schowa he he
  Ty, a jakiego ursusa wrzuciles?? Nie gadaj ze c-355...