Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Landini 8550 + Fenet CX92

  Orka koło domu smile.gif

  Inne obrazki użytkownika

  16 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Jak się spisuje? Pytam, bo kilka zdjęć wcześniej była o niego ostra wymiana zdań.
  Była ostra wymiana zdań bo oni myślą że wiedzą wszystko jak dla jednego gościa trafił sie pechowy egzemplarz albo kupił od handlarza odpicowanego to nie moja wina, ale każdy ma swoje zdanie a traktorek chodzi jak narazie super mam go dopiero 7 miesięcy ale sprawdziliśmy go w wielu rzeczach i dobrze wypadał.
  I oby dalej tak się sprawował!

  Niestety jest bardzo dużo osób, które się na wszystkim znają.
  Ale też jest gromada osób którzy uważają że wszystko wiedzą a tak na prawdę to guzik wiedzą.
  No właśnie o to mi chodziło. Tylko jakoś źle to zredagowałem.
  Jeżeli ktoś twieredzi, że wszystko wie i na wszystkim się zna, to znaczy, że g**no wie i zna się co najwyżej na pasaniu świń.
  podobnie myślimy :)
  Jak dla mnie to to jest MF690 tylko że wersja dla smerfów;p i wedłóg mego zdania to on nie jest aż tak bardzo awaryjny
  No właśnie widzę że kolega sie zna na rzeczy po prostu szukaliśmy mf 690 albo 675 ale ciekawych nie było a że zobaczyłem landiniego na allegro o 5 lat młodszego od mf silnik Perkins w dobrym stanie to go kupiliśmy i nie żałuje jak narazie. Nawet fajne sie zmienia biegi nie trzeba jak w mf schylać sie tylko po bokach mam i mogę siedzieć wyprostowany i se je zmieniać. A z kąd kolega wie że one są mało awaryjne ?
  Wiem z tąd że umnie w okolicy już od 3 lat jeździ 698 i 690 jednym i drugim jeździłem i to super ciągniki zetor 8441 to przynich wypada jak przy tym zetorze ursus 904. oba te mf widziały swoje i w jednym tylko silnik był robiony po koleś przez swoja głupotę go zakatował.
  Wiem maszyna super zetory wymiękają :D. a jak go zakatował ??