Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Landini Powerfarm 95 i inne

  Moje traktorki po myciu na zimę.

  Inne obrazki użytkownika

  9 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Co ma lepszego buta i uciąg mtz czy zetor
  Ale fajne zgranie wszystkie ciągniki maja z lewej strony koguta na dachu :D
  Na ilu ha pracują?
  Z tymi kogutami to nawet nie zauważyłem hehe :) Pracują na 50 ha, ale to nie wszystkie, są jeszcze dwie c-360. Lepszy uciąg ma rusek, bo jest dociążony, a normalnie z fabrycznymi obciążnikami to porównywalnie.
  Sporo masz ciągników jak na 50 ha :)
  nom, Dużo i duże ciągniki. tzy traktory okolo 80 konne i 3 52 konne. niejeden gospodarz by ci pozazdroscil takiego parku maszynowego. Ja tez hehe. A jaki kierunek produkcji prowadzisz? Kupiles te ciagniki wszystkie z prodkucji rolniczej czy Prowadzisz inna dzialalnosc? Czyzbys byl dealerem Sano? Bo widze szyld na magazynie.
  Krowy mleczne. Wszystkie zakupione z produkcji rolniczej. i wszystkie potrzebne bo mtz i C-360 to do obsługi stada(paszowóz i wycinak) Nie nie jestem dealerem Sano, to tylko szyld na oborze (kiedyś stosowalem ich dodatki, teraz juz nie ale szyld został)
  A jakiej firmy teraz stosujesz dodatki? Dlaczego zrezygnowales z Sano? I najwazniejsze: Jak duze masz stado mleczne? Odchowujesz opasy od krów?
  Teraz stosuje Nutrene. Opasów nie odchowuje. Stado 40 krów dojnych. Z Sano zrezygnowałem dlatego, że z krowami było gorzej niż bez dodatków (zatrzymywanie łozysk, porazenia poporodowe, ciche ruje itp) A teraz te problemy sie skończyły, a po za tym Nutrena jest tańsza.