Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Same Dorado 66 + Quicke q35

  Tagi: same

  Dodany obrazek

  Inne obrazki użytkownika

  16 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Ile kosztuje ten zestaw (ciągnik + tur) ?? Jak spalanie i jakie wyposażenie??
  ze spalaniem to różnie zalerzy co robi jak lekka praca to ciagnie 2 l na godzine a jak dasz mu dobrze w piz*** to zeżre 8 l a kosztował 150 kawałków , z wyposarzeniem to ma cały ful wypas w opcji oprócz elektrohudraulicznego rewersu, kabiny z szyber dachem i klimy
  Coś bajki z tymi 2 litrami opowiadasz.... Tyle to tylko ciapek da radę wypić. Jaka była dopłata za rewers i kabinę z szyberbajerem?? Tyłu przy ciężkich belach nie podnosi, albo z piachem??
  a co w tym dziwnego że 2 l/mtg w lekkim spali!!! laugh.gif
  @Olik-a agrotron 3l/godz w lekkim z turem spala.
  I to jest traktor - nie?
  Wątpię... Rozmawiałem z nim na temat spalania i MC pali mu 3,5l a DF jest sporo większy i niby miałby mniej palić?? Dziwna sprawa :huh:

  PS. A ile twój DFik pali?? :P
  dojcza silnik w lekkich pracach jest zajebi*** oszczędny ale jak dasz mu obciążenie to i zajebi*** pociągnie z baka coś za coś, za rewers tzeba było dopłacić 12 tys. a za kabine z szyber dachem i klime dodatkowo po 5 tyss. i jak weżmiesz bele z kiszonki na dupe to już mu d*py za chu*** nieruszy

  Wątpię... Rozmawiałem z nim na temat spalania i MC pali mu 3,5l a DF jest sporo większy i niby miałby mniej palić?? Dziwna sprawa :huh:

  PS. A ile twój DFik pali?? :P

  a ja uważam że pompowtryski zwłaszcza w deutz w lekkich pracach są oszczędniejsze od perkinsa B)
  Teraz tak mówisz... A wcześniej MFik był najoszczędniejszy :P

  Nie chodziło mi o tą belkę z tyłu na wycinaku, tylko czy jak masz podpięty TUR + Chwytak do bel + bela w chwytaku to czy bez przeciwwagi nie podrywa tyłu do góry??
  Wsk125 i Ty też w skrajności popadasz!!! przecież te spalanie w kwesti który oszczedniejszy to różnice max 0,5l więc tyle co i nic,a i mfoszczędny a co do mf 255 nie mam porównania w pompowtryskach ale w kalsie 80km mam porównanie to porównuje ;)
  Nie popadam w skrajności, jestem tylko ciekawy... :)