Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Pronar 1221 plus zestaw uprawowo siewny

  smile.gif

  Inne obrazki użytkownika

  13 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Ale Ci się przednie lampy błyszczą u mnie w 1025a po każdej pracy w zapyleniu to niekiedy żarówek nie widać nie mam pojęcia którędy ten kurz wlatuje
  Podobają mi sie te Pronarki ... a ile spali Ci na mth powiec ...
  oj ma mth trudno mi powiedzieć bo nigdy nie było to tak sprawdzane ale jak dobrze pamiętam to z tym zestawem na ha pali ok 5 litrów
  @rafal13113
  nie zamały ten agregat do niego? a tak na marginesie jak sie sprawuje ten agregat? uprawiasz cos wczesniej czy jedziesz nim w orane odrazu?

  @rafal13113
  nie zamały ten agregat do niego? a tak na marginesie jak sie sprawuje ten agregat? uprawiasz cos wczesniej czy jedziesz nim w orane odrazu?


  za mały nie powiedział bym trzy metry w sam raz. a agregat sprawuje się dobrze tylko że agregat jest kongskilde a siewnik famarola ale siewnik nie jest idealny.
  @rafal13113
  chodzi mi tylko o to że 80 konnymi Pronarkami dają rade bez problemu z 3metrowymi zestawami więc 4metry dla niego nie powinno stanowic problemu.
  może i tak ale my nie chcemy innego ciągnika do tego zestawu spytasz czemu: a więc ta moc równa się dobra szybkość jazdy i nie ma problemu że gdzieś nie da rady, dwa ładnie wyrobiona ziemia i bez rowów po ciągniku, ten agregat był ciągany przez ursusa 1002 czyli około 90 koników tylko że bez przodu i powiem szczerze nigdy więcej nie chce go widzieć przy tym agregacie :rolleyes: a po za tym pali dość mało więc nie mam na co narzekać. lepiej mieć te parę koników więcej niż za mało.
  chcesz mi powiedzieć że ursus miał problem z uciągiem ("bo bez przodu")? ja mam MTZ 80 i 3m agregat zdecydowanie zamały jest do niego (ziemie I i II), ten jest co prawda upr-siewny więc cieższy i troszeczkę więcej mocy potrzebuje ale chyba nie aż tyle? Nie czepiam się czy coś tylko drąże temat dlatego że chce kupić zestaw upr-siewny tez do takiego Pronarka (II generacja) i mocno się zastanawiam jaki, bo to spory problem i wydatek:/ Jestes w stanie zamiescić jakies zdjęcie agregatu?
  Aha jedziesz nim odrazu w orkę?
  no ursus miał problem i mimo że na bliźniakach jeździł wież on szedł ale to nie było to co trzeba zdjęć agregatu nie mam przy sobie jak będę miał to wrzucę ale agregat to trzy rzędy łap i wał gniotąco-kruszący powiem tylko tyle nie odważył bym się ciągać go 80 konnym ciągnikiem tylko ziemie to III i IV klasa i trochę piachów pod żyto.
  A co z doprawieniem ziemi jak przejedziesz raz po orce to wystarczy? I z jaka prędkością jeździsz?