Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Ursus C-385A

  Naprawa

  Inne obrazki użytkownika

  12 Komentarzy podziel się zdjęciem


  co sie słato? :P gdzie chłodnica
  Serwo wyjmowaliśmy bo leciało z niego a chłodnica obok przedniego koła oparta o słup :P
  A co tam masz takiego zamocowanego na przodzie?
  Rama od spycha który jest na innych fotach w mojej galerii
  Ciekawa sprawa z tym TUZ-em.Tak się zastanawiam, aby cos takiego sobie zkonstruować, tylko musiałbym to widzieć na żywo lub chociaż mieć jakieś wymiary z rysunkami. Jeśli dobrze widze to jest to oryginalny wyrób nie żadna warsztatowa robota? :)
  Tak tak oryginał z Pomarolu Biskupiec zależy do jakiego ciągnika Ci to potrzebne ja zobaczę bo chyba jakieś rysunki są każdej części z jakiej się składa cała rama ale wymiarów to na nich raczej nie ma jak będę miał czas to mogę poszukać. Tylko też zależy czy Tobie potrzebne tylko do jakiegoś spycha czy poprostu jako TUZ to bedziesz musiał kombinować żeby jakieś ramiona zrobić
  http://www.pomarol.com.pl/ link do strony
  O to super, ja kombinuje cos takiego zrobić do takiego samego ciągnika jak twój. Mam na mysli TUZ między innymi do ciężarka takiego chociaż ze 200 kg. bo kupiłem pług obrotowy i trochę go przeważa. :D a i do agregatu też by nie zaszkodziło. Tak teraz to jeszcze nie mam czasu, ale zimą to napewno bedę coś robił w warsztacie :)
  ile kosztowało serwo ??? po regeneracji czy nowe???
  Właśnie starszy wyjął i stwierdził że cieknie z pod tego ramienia co rusza drążkiem kierowniczym. Wie ktoś może jak to się wyjmuje?? I czy taka naprawa jest w ogóle realna??
  kurde bo u wujka w 80 jak jest pelen TUR juz nie idzie krecic i leci z serwa mocnoo