Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Orka Nh L85 na 28cm

  I niech tylko ktoś mi powie, że to podorywka a nie orka... dry.gif

  Inne obrazki użytkownika

  13 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Daj na YT bo mi nie chce sie włączyć :huh:
  poczekaj chwilę, dłuższą chwilę i powinien się włączyć - cierpliwości ;)
  ale po co to taka orka skoro wszystko i tak na wierzchu ?
  jak miałbyś możliwość to lepiej by było najpierw to talerzówką pociąć a później orać. ja tak samo jak ty zrobiłem u siebie a później mało żołądka nie urwałem na tych kawałkach darniny i nie wspomne o zapychaniu się pługa. pozdro
  Ale juz tak lekko nie idzie jak na pierwszym filmie... W sumie to nie trzeba orac na 28 zeby było dobrze ja robie gdzies na 22-25 max i nie ma roznicy.
  NH tylko szumi i prze do przodu.

  Ale juz tak lekko nie idzie jak na pierwszym filmie... W sumie to nie trzeba orac na 28 zeby było dobrze ja robie gdzies na 22-25 max i nie ma roznicy.
  NH tylko szumi i prze do przodu.  hehe po glosie to ja slysze ze lekko to on napewno nie ma ;)

  Wsk szczerze to slabiutko ci te plugi kreca :( naprawde kiepsko ten pierwszy kawalek to jeszcze jako tako ale ten drugi to pozal sie boze bylo najpierw talerzowka albo chociaz kultywatorem to by bylo moze troche lepiej a tak to slabiutko ci sie wkrecalo pozdro
  W ten drugi kawałek to bez ciężkiej talerzówki to bym nawet nieprubował wjerzdżać :P
  A czy ja gdzieś napisałem, że to moja łąka była?? Holland spokojnie jeszcze jedną skibę by pociągnął, tylko że prędkość by spadła do książkowej, tzn. 8km/h. A co do krycia pługa itd. To jest prawie 20 letni sprzęt, jak nie więcej i nie przystosowany do orki ugorów (przedpłużki, kroje) i jak wyszło, tak wyszło... Więc luzik ;)
  tak jak ten drugi kawalek to brat tez tak samo zaoral. Jak tata to zobaczyl to go opi........il i kazam mu to doprowadzic do porzadku albo z powrotem zrobic tak jak bylo wczesniej czyli ugor i brat do wieczora siedzial tam z glebogryzarka.
  mogłeś ten nieurzytek pierwsze talerzówką pojezdzić