Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Zetor 10245 z zestawem uprawowo-siewnym Agrodan + Kuhn-Nodet

  Siejemy jęczmien ozimy 27.09

  Inne obrazki użytkownika

  11 Komentarzy podziel się zdjęciem


  do czego służą te dwa koła (kroje) umieszczone w środku siewnika ?
  to chyba znaczniki przedwschodowe
  Aha. A swoja droga ten siewnik ma pewnie z 10 lat może nawet więcej i jest wyposażony takie coś. A mój nowy Polonez nie!!!
  co to znaczy znaczniki przed wschodowe ??
  Jak robisz ściezki technologiczne, aby było widać gdzie są, jak wykonujesz jakies zabiegi agrotechniczne przed wschodami ;)

  Aha. A swoja droga ten siewnik ma pewnie z 10 lat może nawet więcej i jest wyposażony takie coś. A mój nowy Polonez nie!!!

  i widzisz kolego dlatego ja wole kupić 9 letniego Kuhna niz nowego rolmaszowskiego Poznaniaka czy też Poloneza

  Aha. A swoja droga ten siewnik ma pewnie z 10 lat może nawet więcej i jest wyposażony takie coś. A mój nowy Polonez nie!!!  jakbys doplacil to by mial takie cudo
  Polonez dobry siewnik, ładnie sieje i ma spora skrzynie załadunkowa. Mógłby być trochę lepiej wykonany jak za te pieniądze. I Panowie z Kutna mogli sie bardziej przyłożyć do zmiany ilości wysiewanego zboża ! Bo trochę denerwujące jest rozpinanie łańcucha i zmienianie zębatek przy siewie 4 kg rzepaku.
  To dziwne żeby nie wiedzieć co to .
  kupiliśmy z wujkiem nowy siewnik AMAZONE D9 super , ale wykonanie tych znaczników jest trochę inne , są dwa siłowniczki . Jak załancza się ścieżkę trzeba chwilę poczekać żeby opadły .