Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Ursus 5314 & ANNA

  Akcja pyrka tongue.gif

  Inne obrazki użytkownika

  13 Komentarzy podziel się zdjęciem


  daje rade ? :D :P
  Akurat w takich warunkach taki ciągnik to wcale żadna przesada.
  jaki plug nim ciagasz?
  No pyrki w tym roku nieźle zarosły ale ładnie szło wybieranie :P . A 5314 ciąga 4 skibowy pług polski :)
  no a jakie Tu niby były takie ciężkie warunki, mi sie wydaje ze chwasty nie dają takiego oporu przy kopaniu, może nie ma mniejszego ciągnika ale warunki tutaj pozwalały żeby nawet ciągneła to C-330.
  Oporu nie dają, ale ferdek ma szybszy wałek, to sobie lekko pyka, a c-330 trzeba by butowac na 2000obr, bo inaczej się zapcha, nie masz anny to się nie odzywaj :P
  Sorki ale to ze jesteś Moderatorem to chyba nie znaczy ze wszytko Ci wolno pisać, bo to raczej Ty sie nie znasz a C-330 to tylko był przykład, a z kombajnami to chyba mam więcej wspólnego niż Ty!!!! tyle ze tym 5314 to moze troche nauszkadzać bulw w rządkach bo mam szerokie tylne koła.
  Ostatnie słowa były w żarcie, ale jak zwykle masz pretensje, z kombajnami to może masz więcej wspólnego w teorii, ja w praktyce, co do gniecenia bulw, po ludziach kopie się ziemniaki fergusonem, i jakoś bulw nie gniecie, pomimo waskich redlin, u siebie mam szersze.
  No nie wiem czy tak wiecej masz w praktyce ja mam u siebie w domu Z-643 Bolko i sadze po 3 hektary zeimniaków z dobrymi wynikami plonowymi w granicach 30 ton sprzedanych ziemniaków jadalnych z hektara + sadzeniaki i drobne, też sadze szeroko i jesli miał bym kopać Anną to Zetorem wygniut bym bardzo dużo a w tym Ursusie na szerokośc są te same koła. Takze kope nieraz po ludziach jako kierowca na róznych kmbajnach i nie mam dobrego zdania o tych kombajnach nie mają bocznego wykopu. Jeśli ktoś ma mniejsze polny a co za tym idzie w rzędach nie ma tyle ziemniaków to wiadome nie wygniecie.
  A u mnie na bolka narzekali to powymieniali na anny, bo podobno anną lepiej się kopie badziej zarośnięte pole.