Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Lemken 2-skibowy

  Mój pług. Wie ktoś może co to za model?

  Inne obrazki użytkownika

  7 Komentarzy podziel się zdjęciem

  ja mam tez pług obracany recznie ale to jest 3 skibowy i jestem z tata w terakcie przerabiania go na obrót hydrauliczny. Troche duzo roboty przy tym A co do modelu to moze na allegro sprubuj poszukac moze zanjdziesz podobny
  czemu przerabiasz na hydrauliczny??
  poniewaz nie chciał nam sie przewracac do konca na polu musiałem wychodzic zeby go dociagnąc do końca. Te pługi recznie obracane są na proste pola wtedy dobrze sie obracaja. Już zrobilisyu ten obrut wczoraj juz nim robilismy podorywke szedl i obracał sie elegancko.
  Nie zgodzę się z tym że są na proste pola. Wystarczy go dobrze wyregulować i wyważyć to sie bedzie nawet na bardzo pochyłych brzegach obracał. Ja mam pole bardzo pochyłe i dlatego go właśnie kupiłem, a obraca sie lekko jedną ręką.
  masz racje. tyle ze my z ojcem chcielismy zrobic tak zeby brał jak najwiecej. i wtedy był problem z obrotem bo srodtekk ciezkosci sie przesunął. wtedy nie moglismy go ustawic na pozycje taka jak był na poczatku i stwierdzilismy ze zaozymy siłownik i po problemie.
  A jak z dostępnoiścią części zamiennych??
  Prawdopodobnie są, bo mam nowe lemiesze założone, ale ja go mam pierwszy rok dopiero tak że się częściami nie interesowałem