Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  T-25A

  A to za kierownicy widok

  Inne obrazki użytkownika

  8 Komentarzy podziel się zdjęciem

  fajny widok tylko mam pytanie: co to z licznik po prawej od obrotomierza? u mnie tego nie ma tylko pusta dziura:-)
  :) U mnie też była pusta tu jest miejsce na zegar co pokazuje paliwo jesli jest czujnik w zbiorniku albo ciśnienie od sprężarki. Ja kiedyś przez pomyłke kupiłem amperomierz od MTZa i mi sie nadał w wymiar. Przynajmniej nie ma dziury i ładnie wygląda. :)
  Ale chyba błotniki to z c-360? :rolleyes:
  Błotniki to od C330 tak samo jak tłumnik. Mają podobny wzór do maski dlatego założyłem takie. Tylne błotniki orginał tylko troche były od tyłu zdewastowane, skróciłem je i przerobiłem na wzór MF od tyłu. :rolleyes:Kierownica jest od MF bo ktoś skrócił kolumne i dla wysokiej osoby źle kierować było. Dlatego troche róźni sie od orginału szczegułami :) :)
  a jak sprawuje się silnik? i jak ogólnie ciągnik?
  pytam dlatego, bo sam władka, remont silnika mam z sobą, teraz chciałbym odmalować go i nową elektrykę poprowadzić
  Silnik jak narazie chodzi miał wstawiany nowy w 94r ładnie zapala i wogóle. Planuje jeszcze tylko pierścienie zmienić bo najwysza pora. Pare latek i silniczek już ma ;) To jest ciągniczek na lekkie prace. U mnie pracuje tylko w bronach, zgrabiarce, przewracarce karuzelowej, lekkie przyczepy. Mieszkam na górzystym terenie to ten ciągnik w miare daje rade. Ale w orce to szkoda zakladać czy kultywator, po moich górkach biegów mu czasem brakuje. W jeździe próbowalem to mi sie biegi równają na 2 biegu z C330M jak jedzie 4 to jest prawie taka sama prędkość. Więc w razie potrzeby to wielkiego wyboru nie ma w redukcji biegów. A w Mce jeszcze coś znajdzie. Co do instalacji mam orginalną jak narazie sie sprawuje bez zarzutu. Rusek to taki mały bolid jak dla mnie he he :lol: tylko czasem układ kierowniczy denerwuje...
  masz racje rusek to rusek a w nim to najgorszy to układ kierowniczy a tak to sprzęt super u mnie około 30 lat chodzi , wszystko już robił i nadal chodzi i oby tak dalej!

  To chyba u mnie jest jakiś wyjątek z tym układem kierowniczym. Od nowości olej w przekładni jest ten sam i ani grama nic nie uciekło i luzu też żadnego niema.