Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Ursus C-360

  Oczywiście jechałem z dwoma przyczepami.

  Inne obrazki użytkownika

  11 Komentarzy podziel się zdjęciem


  sam na blokadzie raczej by wylazl ;)
  Pod warunkiem, że blokada działa.
  umnie dziala ja nienarzekam B)
  droga wyglada na dosyc twarda dlaczego sie za kopał??
  słaby kierowca z ciebie

  Pod warunkiem, że blokada działa.

  Blokada niestety nie działa. Pedał od niej wpadł w podłogę, a zimą ją naprawiałem.

  droga wyglada na dosyc twarda dlaczego sie za kopał??

  Ta droga tylko na zdjęciu wygląda na twardą. W rzeczywistości jest tam dość duża górka i na dodatek to jest luźny piach. Droga biegnie przez las a w tym miejscu jeszcze jest zakręt.

  słaby kierowca z ciebie


  Chciałbym ciebie zobaczyć co byś zrobił. To jest sianokiszonka. Jeden balot waży ok 600 kg. Na tych dwóch przyczepach jest 16 balotów wiec w sumie daje to 9600 kg plus waga przyczep. Jak na C-360 to już trochę jest. Ale i tak szybko wyjechałem jak mnie pchnął zetorem 8045 z tyłu. Myślałem, że będzie chciał mnie ciągnąć i dlatego z przodu jest założona lina, ale się nie przydała.
  Ja 4011 ciągłem 3 takie same przyczepy i się na drodze nie zakopałem, a przecież czterdziestka jest słabsza od 60 i powiem ci że wstyd się na drodze zakopać, nie powiem co innego na łące <_< <_<
  chyba nie przeczytałeś mojego poprzedniego postu. Tam była górka. Tylko nie rozumiem jak bym mógł go specjalnie zakopać. Co dziury łopatą wykopałem.
  A może po prostu chciałeś zredukować bieg do podjazdu po górkę i ci się nie udało, przyczepy staneły i c-360 nie dała już rady <_< Może tak było??
  niestety się mylisz. jechałem na 2. więc nie było co redukowac