Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Belarus 820 i Kombi 3,7

  Pierwsza praca tym agregatem.

  Inne obrazki użytkownika

  8 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Ładnie, ładnie, 80km w tym ciagniku to pewnie minimum do tego Kombi, a co to za pług masz że takie ogromne bryły zostawia?
  NO po orce to i 100 km by sie przydało. Mam 4 skibowego kvernelanda 14" . On jakoś układa taką ostrą skibę. Jakbym szybciej jeździł w orce to by sie skiba lepiej rozsypała ale niestety za słaby ciągnik:( Poza tym to pole uprawiam dopiero drugi rok i ziemia jeszcze nie jest w takim stanie jak powinna dlatego sie dobrze nie rozsypuje.
  Podobny zestaw do mojego z tym że ja mam agregat 3.60 z agro-maszu i na świeżej orce 952 wcale nie czuł jeździłem 2lub3 szosowa na półbiegach
  No mój ma co robić z tym agregatem. Szkoda że nie mam turbiny:(
  A jaki efekt gdy wjedziesz w gline odrazu po oranym, tez tak ładnie pole wyglada? u mnie sporo glin i brył oczywiscie i nie wiem czy ten agregat da sobie z nimi rade. Bo na zdjęciu to "piasulek" bym powiedział.
  No u mnie nie ma glin. Tutaj faktycznie ziemia jest raczej lekka ale nie piach bo to głównie 3 b. Robiłem nim już na ciężkiej ziemi i efekt był naprawde spoko. Myślę żę ina glinie da sobie rade. Ten agregat swoje waży i naprwde dobrze uprawia.
  Czy Zetor 7745SL da radę z tym agregatem?
  Nie wiem czy da rade. Jeśli go udzwignie to pewnie da rade. Ale ja do tego zetora kupiłbym mniejszy agregat.