Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Fortschritt ZT323A

  Kultywator od C-360, założone gęsiostópki, szerokość robocza ok 2,5 m, prędkość pracy ok 8-9 km/h, głębokość pracy ok 15 cm. Na forum była dyskusja że kultywatorem nie zrobię dobrej roboty na ściernisku - więc udowadniam że zrobię i to bardzo dobrą mimo że ściernisko zdążyło się zazielenić to nic się nie ciągnęło ani nie zapychało i jak widać jest ładnie wymieszane.

  Inne obrazki użytkownika

  9 Komentarzy podziel się zdjęciem

  efekt ładny bo słoma zabrana i było w miarę wilgotno ;)
  tu robione po deszczu ale robiłem też przed deszczem jak było sucho i podobny efekt. Słoma zebrana i w miarę nisko koszone. Ja całą słomę zbieram więc nie ma z tym problemu.
  jakie masz ziemie? bo mysle ze na moich gliniastych pagórkach nic bys nie zdziałał, ale wiesz moge sie myslic nie próbowalem wiec nie wiem. Pozdro
  ziemia to IV-V klasa i ciężka a jeśli chodzi o górki to u mnie górka górkę na górce górką pogania ;) połowa mojej ziemi jest na górkach mniejszych bądź większych i do tego jeszcze pochyło wrrrrr
  musisz kupic do niego agregat scierniskowy 3m bo w tym to nie ma co robic chyba:)
  he he spróbował byś u mnie po pszenzycie ściernia po kolana chwasty perz i przyschnieta glinka
  agregatu nie chcę ale w planie talerzówka jest.
  A co do kolegi powyżej - a kto kosi na wysokości kolana ?? i do tego takie zachwaszczenie ?? Robiłem tym kultywatorem po pszenicy i po pszenżycie ale było koszone na wysokości ok 15 cm, słoma pocięta i się nie zapychało a jak już to bardzo rzadko.
  Normalnie jak po gruberku extra!
  Życzę powodzenia w dużej ilości resztek i wysokiej ścierni.