Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Zetor 5545

  W trakcie remontu. Nie wiem jeszcze tylko czy będę go malował przed sprzedaniem, chcę aby nowy właściciel widział co jest wymienione na nowe. A robię generalny remont z wymianą większości części na nowe. Po skończeniu zarejestruję go i jesienią do sprzedania.

  Inne obrazki użytkownika

  5 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Najlepiej pomaluj i zrób zdjęcie na dowód bo jak będzie wyglądał nieciekawie to raczej nie będzie zainteresowania albo będą chcieli zejść z ceny.
  A ja na Twoim miejscu bym go sobie zosatwił a 3P sprzedał, zawsze ten to ma troche więcej koni i przedni napęd.
  Ile za niego będziesz wołał po remoncie???? <_<
  Co do zamiany za 3P to Tato nie chce się pozbywać ponieważ 3P jest u nas od nowości i wiadomo co jest wymienione itd A jako tako nie potrzeba nam na 20ha 2 ciągnika. A w ciągu roku 80% prac nie wymaga napędu więc sensu nie widzę. Co do malowania to jeszcze pomyśle mam czas, nie śpieszy Mi się ze sprzedażą. Ceny jeszcze nie znam. Będzie ona wynikać z kosztu zakupu, transportu, remontu kapitalnego oraz kosztów rejestracji. Na allegro był wystawiony taki pomalowany, nie wiadomo jak stan silnika itd za ok 20tyś.
  Ja ja bym mial takiego zrobil bym go na C-360.Zalozyl bym kabine z "Naglaka" z nawiewami radiem itp.Ciagnik marzenie :rolleyes: