Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Bizon i Massey Ferguson

  Zestawik na moim polu.

  Inne obrazki użytkownika

  7 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Fajna Fota oczywiście 5 !!! Michał jak żniwa ??? Nam jeszcze pare ha zostalo
  Dzięki
  Ja już po żniwach w czwartek wykosiliśmy ostatni kawałek jęczmienia. :) Słyszałem ze mieliście problemy z John deere - em.
  Naprawiony już??
  Jak pszeniczka sypie??
  John deere naprawiony :D filtr od klimy sie zapchał i to był powód Pszenica sypie pięknie 6-7t z ha magazyny pełne a cena słaba :(
  To można powiedzieć że usterka śmieszna. :P No to łanie sypie. U mnie troszkę mniej ale na taką ochrone to i tak bardzo dobrze jest. Cena faktycznie śmieszna w porównaniu do kosztów produkcji. :angry:
  usterka naprawiona w godzine (licząc z przyjazdem serwisu z Radymna) cena jest słaba konsumpcja na elewarze sie trzyma a paszówka ciągle spada w dół cena z piątku to 470 zł za tone
  No to szubko naprawili. Dobrze, że serwis jest na miejscu. 470 to śmiech jest. Ciekawe kto im sprzeda, wszyscy by za darmo chcieli. U nas polifoska już po 2 500zł a na pewno jeszcze podskoczy w przyszłym roku z Chin sobie sprowadzą.
  do elewaru woża i za taką cene !!! kolejki są duże z kolegą sprzedawaliśmy do Kolbuszowy po 615zł za tone ale mają małe magazyny i już ich zasypaliśmy :( podobna cena jest ponoc w Górze Ropczyckiej więc trzeba bedzi eto sprawdzic jeśli sie tak okaże to trzeba bedzie Tirka naładowac ;p. Odnośnie cen nawozów to szok jest z kolegami pozamawialiśmy wapno i nawozy pod rzepak cena są straszne !!!!