Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Farmer 8244 C2 + talerzówka Ome 3m

  biggrin.gif

  Inne obrazki użytkownika

  31 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Jak ci sie sprawuje farmerek ? Ja własnie takiego zamówiłem u dealera tylko z silnikiem jd a ty masz zapewne silnik mmz. Czy jakbyś kupował jeszcze jeden traktor to bys wybrał farmera czy nie ??
  wejdz na agrofoto.pl/forum i poczytaj opinie o farmerze ... moze sie bedzie dalo z tego wycofac


  sorry na reklame :P
  Farmer jak dla mnie jest ciągnikiem bardzo dobrym i w miarę oszczędnym w eksploatacji , może to nie jest szczyt technik ani za awansowanej technologi ale sprawdza się w polu i dlatego myślę że wybrałbym tez następnego Farmera
  :D :D :D
  Juz sie nieda wycofac bo jutro po niego jade ale na ppr jedi piszą że jest super sprzęt a drudzy że złom. To jaki traktor bys wybrał na moim miejscu??

  Juz sie nieda wycofac bo jutro po niego jade ale na ppr jedi piszą że jest super sprzęt a drudzy że złom. To jaki traktor bys wybrał na moim miejscu??

  Punkt widzenia jest różny dla różnych ludzi. I tak na ppr w temacie o Farmerze wypowiadało się wiele osób które coś usłyszały "piąte przez dziesiąte" o tym ciągniku a wyrażali okrutne sądy (dla mnie to bez sensu wypowiadać się o czymś o czym się nie ma zielonego pojęcia). Farmer to firma która stosunkowo od niedawna jest na rynku, produkuje sprzęt na podzespołach znanych marek i sprzedaje za bardzo rozsądną cenę. Oczywiście początkowe modele Farmerów miały wiele wad, ale firma się uczy i systematycznie ulepsza owe ciągniki oraz zwiększa ich gamę co dobrze świadczy o firmie na przyszłość. Jestem użytkownikiem Farmera od 3 lat (121 model). Pracuje nim w polu na areale 50ha ( jest podstawowym ciągnikiem), oraz codziennie w obejściu (rocznie kręci ok. 600mth). Mimo iż konstrukcja wymaga jeszcze "szlifów" i dopracowania to jestem z farmerka 8244 C2 bardzo zadowolony, ponieważ zaskakuje wszechstronnością oraz mocą jaką można wygenerować z jego silnika.

  Co do wyboru ciągnika to oczywiście marzy mi się "wypasiona fura" taka jak np. Fendt ale niestety trzeba patrzeć realnie, produkcja rolnicza nie przynosi wszystkim takich dochodów ażeby można było sobie pozwolić na tak wypasiony sprzęt. Farmer to dobry sprzęt w korzystnej cenie przez co jest warty uwagi.
  Jako użytkownik POLECAM te ciągniki.
  zgadzam się z opinią Stasio1. Farmer to dobry ciągnik choć można byłoby w nim troche zmienić lub poprawić. Stasio coś o tym wie:)
  @Stasio1 ale farmer to chyba nie Twój bo bez ładowacza... ;)

  @Stasio1 ale farmer to chyba nie Twój bo bez ładowacza... ;)

  No nie mój :P Ale postanowiłem się szerzej wypowiedzieć pod tą fotką aby bodzio4321 spał spokojnie i nie zamartwiał sie że wybrał Farmerka
  Ja mam 8258 od Listopada mam juz zrobione 110 mth i nie nażekam porzodna maszynka. Jak najbardziej polecam :D
  Widzę że nadal Farmery wzbudzają dużo kontrowersji na tym czy innym forum . A przecież to normalny , zwykły , dobry może nie wypasiony ciągnik
  w cuda techniki i elektroniki , ale przecież to nie ten przedział cenowy żeby pławić się w luksusach . Znam wiele przypadków kiedy to wypasione ciągniki ---- nowe---- wjechały w pole i po godzinie były holowane do warsztatu bo coś z paliwem , komputer nawalił , serwisy przyjeżdżały różne z polski i z zagranicy i tak ciągnik z wielkimi tradycjami 3 tygodnie przestał bo komputer wykazywał że paliwo za ciepłe i gasił silnik . A my tu się spieramy o ciągnik który niewiele kosztuje jest łatwy w obsłudze , tani w eksploatacji i do którego części są o niebo tańsze , a najważniejsze że można to naprawić samemu . Ja mam i nie narzekam ,Stasio1 też ma i jest zadowolony tylko że dzięki stasio1 i jego talentowi konstrukcyjnemu bo on chyba pierwszy zamontował hydrauliczne sprzęgło w farmerze to teraz jest montowane seryjnie !!!
  podsumowując tą wypowiedź ,, historię ciągnika piszą jego użytkownicy a nie osoby które coś tam usłyszały lub przeczytały". Nie obrażając nikogo :D
  pozdrawiam :D :D