Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Ursus C-360-3P

  Silnik zmieniony,miejmy nadzieje ze posłuzy lata ;)

  Inne obrazki użytkownika

  19 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Dlaczego silnik 3P zamieniliście na 360?Psuł sie az tak często?

  sam jestem ciekaw ? czy to główny ciągnik jest... bo jeśli nie to duży błąd moim zdaniem

  To głowny ciagnik w gospodarsatwie wujka.Kitowiak niestety  to duzy plus bo na 15 ha 3p nie dawał rady. Uszczelke pod głowicą często wysadzało a o pekaniu wałów juz nie wspomne.3pek wiadomo mniej palił ale nie było innego ratunku.

  co do uszczelek to jest cała racja ;) ale z tymi korbami coś mi się niechce wierzyć u mnie w okolicy duzo takich jeździ i nie było z tym problemów :)
  Też posiadam 3p na 19ha i jakos nie narzekam. 5 lat po remoncie i tylko drobne naprawy(wycieki,itp. Tylko pompki paliwowe siadają raz na rok).jeszcze jakieś 30 motogodzin i 2,5 tys na blacie bedzie. Ale i tak z porównaniu z innymi ursusami to ma delikatny silnik.
  no uszczelki fakt siadająale wał żeby pękł to rzadkośću nas wał przeszedł szlif 20 lat temu gdy pompa oleju siadła i do tej pory nic się nie dzieje
  Wujaszek ma 3p i to samo ma. Raz się zatarł kilka razy uszczelka pod głowicą pykła i raz pękła korba.
  Pier*olenie o Chopinie ale grunt, że właściciel zadowolony. Niech mu chodzi ta szesiuntka.

  Czemu pier*lenie? Awarie się zdarzają normalna sprawa 

  Widać, wujo raczej o niego nie dbał za bardzo, bo mój wujo na ponad 30ha przez 10Lat miał 3P jako główny koń pociągowy, i nie powiem bo dostawał ostro po tyłku, ale nie miał tak częstych awarii. Ogółem ja na 3P nie mogę złego słowa powiedzieć. Jak dbasz tak masz :)