Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  T-25

  :rolleyes:

  Inne obrazki użytkownika

  10 Komentarzy podziel się zdjęciem

  przed pracą tym zestawem to raczej należało by dać na mszę!!!!
  Dobre :D , Może na msze to nie, ale chociaż jedną "Zdrowaśkę" odmówic. A tak na poważnie to czasami jak oglądam galerię jestem mocno zadziwiony :)
  A co wtym dziwnego. Co nie jest zabronione jest dozwolone.

  przed pracą tym zestawem to raczej należało by dać na mszę!!!!

  Dlaczego? Pracowałeś takim zestawem wogóle że takie mądre rzeczy piszesz?
  Nie podrywa tyłu jak podnosisz balota ?? Widze, że bez żadnego obciążenia z tyłu a przecież Władek jest lekki.
  przeciez to siano a nie sianokiszonka to ile ta belka wazy max 300 kg
  Przecież przy którymś zdjęciu był dopisek "akcja siano". Bele ważą około 250kg średnio ale niektóre np. z dołków są sporo cięższe co czuć pszede wszystkim na kierownicy bo w podnoszeniu różnica jest niewielka. Cały czas pracowałem na 4 biegu a więc dość szybko. Bele władek podnosi bez trudu. W momencie zetknięcia wideł z belą włączałem podnoszenie tak że bela była łapana w czasie jazdy bez zatrzymania się żeby podnieść. I jeśli sie nie wozi beli "nad głową" tylko nad ziemią a podnosi wysoko dopiero przed samą przyczepą to nie ma mowy żeby przewrócić władka. Znajomy podniósł władkiem bele sianokiszonki ale to tylko tak żeby sprawdzić czy da rade bo i tak potem nie mógł kierownią ruszyć, ale liczyło sie to że podniósł.
  A to faktycznie, przepraszam, moje przeoczenie, nie zauważyłem tego dopiska "siano". To może i faktycznie wszytko jest ok ale i tak jakby nie patrzec 300kg na "ramieniu" 3-3,5 m daje juz pewien moment, który usiłuje wywrócic Władka.

  Pozdrawiam

  przed pracą tym zestawem to raczej należało by dać na mszę!!!!


  Ja to skomentuję jako głupi komentarz -bez urazy ale patrz co piszesz <_<
  Ja tam swoim władkiem też podnosiłem siano i nie ma najmniejszego problemu ale jeśli chodzi o zielonkę to wątpię żeby rusek turem podniósł taki balot bo wiem że ciapek ma problemy tzn nie podniesie a co rusaczek dopiero tak że naprawdę wielki podziw dla tego komu rusak podniusł balot z zielonką.