Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  AgroTech Kielce 2017

  Tagi: agrotech, 2017, kielce, zetor, major, hs, 80, ciągnik rolniczy

  Zetor Major HS 80 - prawy panel

  Inne obrazki użytkownika

  20 Komentarzy podziel się zdjęciem


  szału nie ma

  Jaki szał ma być w mocno budżetowej maszynie ?

  No wiesz, pod zdjęciami C380 ludzie się domagają rolety w szyberdachu i tapicerki zamiast plastiku... A i żeby kosztowała grubo poniżej 100 tys brutto. Także nie dogodzisz :)

  Ale bieda... :o ja rozumiem ze ma byc tani ale nie przesadzajmy, te tapicerki to mogliby sie postarac choc troche... dajesz grubo ponad 100tys, a w srodku jak dla mnie to ladniejszy jest stary poczciwy 72...

  Nie mówiłem? :D Regulacja kierownicy też powinna być z pedału, odblokowywana przy wysiadaniu, prawda? :D

  Tragedii nie ma :) a w zachodnim zawsze są tapicerki? no nie

  Jeszcze w zachodnim plastikowej podsufitki nie widziałem.

   

  No wiesz, pod zdjęciami C380 ludzie się domagają rolety w szyberdachu i tapicerki zamiast plastiku... A i żeby kosztowała grubo poniżej 100 tys brutto. Także nie dogodzisz :)

   

  Coś czuje że tu min. o mnie chodzi. Chociaż nie mówiłem żeby cena się zamykała w 100tyś zł brutto.

  Ale to wyposażenie powinno się zawierać w tej cenie która kosztuje. O roletkę na przednią szybę mi chodziło, nawet taka najprostszą jak w Belarusie żeby słońce nie oślepiało. Co do tapicerek to w zwykłym Majorze były, może gąbki cienko dosłownie kilka mm ale zawsze to nie twardy plastik - w Ursusie najbardziej chodzi o podsufitkę, bo boki niech będą jakie są.

  Co do tego Majora HS wygląda ciekawie jeśli nie oszaleją z ceną to możne znajdzie się trochę ludzi co to kupi. Fajnie że gaz ręczny przenieśli na bok bo tam za kierownica to był niewygodny patent.

  MF675Uursus masz 100% racji. Ursusa objechali jak burą sukę a tu nie można nic powiedzieć bo to przecież wersja budżetowa :D
  ale ujnia. tyle w temacie
  Już belarus wydaje sie być bardziej "komfortowy " o tym be ursusie nie wspomne