Skocz do zawartości

Trwają prace konserwacyjne. Logowanie jest zablokowane.

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Byczki dwa

  Odyn i jego potomek wink.gif

  Inne obrazki użytkownika

  6 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Pięknie W jakim wieku jest ten odyn i czym go zywisz???
  10 lipca skończy dwa lata, co do wagi to nie określe dokładnie, ale jak niezapomne to go zmierze sznurkiem i będzie taka waga na oko. Co do żywienia to dostaje on troche śrutu ( dawka na przeżycie) no i słoma z sianem. Gdzieś od czerwca idzie on na pastwisko, myśle że się będzie dobrze sprawował ;), bo jak nie to mogą być kłopoty :P . Był już on także 2-3 razy szczepiony przeciw pasożytą wewnętrznym i zewnętrznym, oraz dostawał jakieś witaminy.
  to czystorasowe czy efekt metody krzyżowania??
  moj skonczyl 2 lata 30 kwietnia Wazy troche ponad 600 kg Zboza, kiszonki ani innych tresciwych to on na oczy nie widzial tylko siano i sloma Lepszy jest mniejszy rozplodnik A jak chodzil troche po lace to byl spokojniejszy niz krowy i ja witamin i itp nie dawalem
  kamieniak to uważaj z tym sznurkiem bo jak unasz ważyli świniaka sznurkiem to sie pomylili na 30 kg a przy takim byczku to może byc 300 kg :)
  Odyn jest czystorasowy, a ciele to wynik krzyżowania wypierającego, szczepiony był przeciw pasożytą, a witaminy były na łysienie placykowe bo takowe miał. Jak go puszcze na łąke to zobacze jak się będzie zachowywał, troche ruchu mu nie zaszkodzi :P , i jak wytworzy witaminę D to mu się poprawi ;). A co do ważenia sznurkiem to tylko tak aby zobaczyć ile mniejwięcej on waży.