Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Claas Dominator

  claas dominator tongue.gif

  Inne obrazki użytkownika

  8 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Jak się sprawuje dominatorek? jaki heder?
  bardzo dobrze sie sprawuje a heder posiada 4.20
  A możesz mi powiedzieć jaka jest jego wydajność (mniej więcej) i jaki to rocznik? Ile motogodzin? Bo ja też taki kupiłem 3 miesiące temu tylko że z hederem 4.50 i z przystawką do rzepaku.
  wydajnosc ma wieksza o 30% od rekorda. rok 2006 grudzien 115 mtg
  To na jakim areale pracuje Claas?
  Bobek_Farmer
  lip 07 2008 20:34
  Co do wydajności to się nie zgodzę jest wyższa ale nie o 30%. Mam porównanie mieliśmy Rekorda, a przez miedzę gość ma dominatora tego małego, to trzeba powiedzieć, że wielkich cudów nie ma, na rzepaku na pewno będzie Dominator dostawał baty.
  ale jaki model podaj. wydajnosc moze nie jest az taka duza ale jest wieksza od rekorda. kosil rzepak i nie mial z nim problemow.
  Rozmawiałem z użytkownikiem takiego dominatora 150 z hederem 4,20 to mówił że spodziewał się większej wydajności. Jak na prostym kawałku chce się przyspieszyć to zaraz gnój do zbiornika leci. One mają po prostu za małą powierzchnię sit bo zaledwie 3 metry kwadratowe. Co do konkurowania z rekordem to jak czytałem opinię o dominatorze 150 to było napisane że wydajność jest bardzo zbliżona do rekorda. ;) Ale nie ma to jak komfort i przyjemna praca z napędem hydrostatycznym i 3D :D

  PS: zapomniałem o 99% bezawaryjności Claasa w przeciwieństwie do Recorda :P