Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Zetor 5320

  Ciekawe czy by go pociągnoł???

  Inne obrazki użytkownika

  10 Komentarzy podziel się zdjęciem

  4*40? podorywka tak i tak do 20 cm ale głębiej to już zapomnij ;) no jak by miał przodek

  4*40? podorywka tak i tak do 20 cm ale głębiej to już zapomnij ;) no jak by miał przodek  4*35 ale pewnie by pociągnoł jak nie miałem jeszcze4 proximy to ciągał 4*30 a 4*35 są lżejsze na ciągnik tylko obciążniki na przód były by potrzebne (możer kiedyś sprubuje)
  moim zdaniem nie da rady i nawet przedni naped nie pomoze temu zetorowi w tych plugach, bo przeciez przedni naped nie zwieksza mocy ciagnika, tylko polepsza uciag- ze tak to ujme ;) moze w plytkiej podorywce mialby szanse ale wraz byloby ciezko, no i zapomnialem o ziemiach- bo to tez jest wazne...na jakich ziemiach mialby pracowac??
  4x40 to w podorywce a 4x30 to powinien se lekko pykac chyba ze zetor zdechlak
  4x35 z takim ciągnikiem to idealny zestaw do podorywki - 3. szosowa, 2 tys. obrotów, gładko idzie - do orki (powiem tak) wedle uznania ;) (sugeruję nie więcej niż 3x35, aby nie męczyć ciągnika)
  dokładnie tak jak Tommy pisze, zresztą ma ten sam silnik to wie. dużo zależy od ziemi to prawda, ale 5320 to zdrowy sprzęt i powinien z nim sobie radzić, a co do przedniego napędu to wolę mieć w orce deko słabszy traktor a z przodem, bo bieg zawsze można zredukować, a brak przodka to niestety duża strata w uciągu

  dokładnie tak jak Tommy pisze, zresztą ma ten sam silnik to wie. dużo zależy od ziemi to prawda, ale 5320 to zdrowy sprzęt i powinien z nim sobie radzić, a co do przedniego napędu to wolę mieć w orce deko słabszy traktor a z przodem, bo bieg zawsze można zredukować, a brak przodka to niestety duża strata w uciągu  w ubiegłym roku wymienionew pierścinki hodzi jak żyleta, teraz jest ciągnikiem pomocniczym więc nie robi ciężkich prac.
  ja mam znajomego co takim zetorem ciągnie 4skiby grudziącki i na 1-2 jedzie i na obrotach 2200
  i zetor idzie jak burze a z tym pługiem to bez problemu da rade
  jak pojade do niego to porobie fotki
  mój tato orze zetorem 5211 4*40 ;) więc ten też powinien dać radę.

  mój tato orze zetorem 5211 4*40 ;) więc ten też powinien dać radę.


  chyba 4*20 hehe