Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Po co zbierać małego chłopca na łąkę?

  Tyle mówi się o wypadkach dzieci w rolnictwie. Jednak ludzie dalej zabierają małe dzieci ( w tym wypadku trzyletni chłopiec ) na łąkę. A późnie tragedia śmierć kalectwo itp. A sprawa jest prosta NIe zabierać bo nie wiadomo co taki malec może zrobić i "nieszczęście gotowe"!!!!

  Inne obrazki użytkownika

  9 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Jak to się mówi:
  "mądry po... (rolnik), po szkodzie ! - po prostu - brak wyobraźni albo zdrowego rozsądku
  Pier....... o Szopenie
  Dzieci są różne jedne są posłuszne i można je zabrać na pole bo się słuchają i nie zrobią sobie krzywdy w momencie w którym nie patrzysz na nie a inne są takie że możesz im ciągle tłumaczyć a i tak nie możesz spuścić z nich oka.
  A na filmiku jest akurat taka robota że nie widzę przeszkód w tym by rolnik zabrał dziecko na pole. Co innego koszenie trawy czy prasowanie.
  Ja jak zabieram brata albo siostrę to zaraz zasypiają hehe:):) A nie ma opcji nawet żę jedno albo drugie nie pojechało:)
  ja jak bylem maly to jezdzilem z moim dziadkiem wszedzie ale dziadek mi zawsze mowil co wolno a czego nie a ja zawsze sie go sluchalem i jakos teraz jestem caly i zdrowy.
  To że pojedzie kibitką po kołki od pastucha to nie jest straszne gorzej jak kosić trawę czy coś w tym stylu
  A jeden koleś co sobie sam nie możę poradzić pomaga mu 6letnie dziecko co jeżdzi forterem i koparką samo!!!To jest brak wyobraźni
  Ja tak z tata jeździłem od małego i jakoś nadal piszę tutaj.
  Ostrożność i będzie dobrze...
  jezdzilem ciagnikiem od kad pamietam, a pemiec mam dobra i jakos zyje. Jedyny uraz jaki mi po tym zostal to to, że chce zostać rolnikiem