Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  UNHZ 500

  po robocie smile.gif

  Inne obrazki użytkownika

  10 Komentarzy podziel się zdjęciem

  lepsze to od cyklopa i trola??
  moim zdaniem od trola jest lepszy :rolleyes: nawet fajnie sie nim kopie , a z cyklopem to bym się zastanawiał , cyklopy mają troszkę dłuższy wysięg i udźwig mają większy , ale ten szybciej robi :rolleyes: , tylko trzeba na zakrętach uważać żeby go nie wywrócić , bo oś jest wąska <_< więc w pojedynku z cyklopem to siły są wyrównane , ale wszystko zależy od operatora B)
  A ja uważam że ten jest lepszy od polskiego cyklopa, cyklop ma większe zapotrzebowanie na moc a najbardziej potrzebuje obrotów a ten można spokojnie pod C 330 zapinać i na 1200 - 1600 obr/min sobie pracuje.Brakuje mi na tym zdjęciu przy tym sprzęcie tylko instalacji elektrycznej oraz pneumatyki, gdzie się podziała??? ;)
  a pneumatyka nie potrzebna :P a światła zakładam przenośne :D a fakt nawet leciutko T 25 z nim może pykać :)
  Każdy robi tak jak uważa :P , ja gdy bym był na twoim miejscu to na pewno pneumatyka i światła musiały by być. Pozdrawiam ;)
  Napewno się nim lepiej kopie bo ma lepszy ścisk na łyżce bo ma dwa tłoki ...
  ładny ładowacz a gdzie światła.
  Tylko spójrzcie ile to miejsca zajmie a ile Troll a głębiej pewnie nie wykopie od trolla, ale stan bardzo ładny u nas we wsi ma jeden takiego to szkoda gadać.
  gorsze polski cyklop jest lepszy niż czeski
  jak widze niektóre polskie to nawet trole są 100X lepsze od nich :P każdy robi tym co ma i czym komu pasuje , jestem z niego bardzo zadowolony , mi on pasuje do płyty bo muszą stanąć między chlewem i płytą i sobie podrzucać a polskim bym się nie obrócił i też wysięk by był za krótki . Pozdro :)